Przemek ze "ŚOPW" rozpoczyna kolejny etap w życiu. "Trzymajcie kciuki"

Przemysław Wereszczyński ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Przemysław Wereszczyński ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 8"
Źródło: Player
Przemysław Wereszczyński przyjechał do Warszawy, by rozpocząć kolejny etap w jego życiu. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznał, że to dla niego bardzo ważny moment i poprosił fanów o wsparcie. O co chodzi?

Przemysław Wereszczyński wziął udział w 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i ożenił się z Justyną Hołubowicz. Para bardzo się sobie spodobała, chociaż od początku było widać różnice w charakterach uczestników. Małżonkowie często się kłócili, jednak jednocześnie starali się pracować nad swoją relacją. W finale programu oznajmili, że chcą kontynuować związek. Niedługo później okazało się jednak, że Przemysław Wereszczyński i Justyna Hołubowicz rozstali się w napiętej atmosferze.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Przemysław Wereszczyński ze "ŚOPW" rozpoczyna kolejny etap w życiu

Przemysław Wereszczyński po rozstaniu z Justyną Hołubowicz postanowił zmienić swoje życie na lepsze. Zaczął realizować marzenia i skupił się na sobie. Kilka miesięcy po programie przeszedł metamorfozę, co docenili fani. Uczestnik eksperymentu mimo porażki w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie zamknął się na miłość.

Jakiś czas temu Przemysław Wereszczyński pochwalił się, że jego serce skradła tajemnicza blondynka. Para podróżuje razem po Europie i wszystko wygląda na to, że ich relacja bardzo dobrze się rozwija. Mężczyzna nie pokazuje twarzy partnerki, jednak niedawno zdradził, że razem z ukochaną świętowali pierwszą rocznicę związku.

Teraz czas na kolejny krok w życiu Przemysława Wereszczyńskiego. Uczestnik eksperymentu zameldował się właśnie w Warszawie, mimo że na co dzień mieszka w Poznaniu. Opublikował zdjęcie widoku z hotelowego pokoju, a także kadr z windy, który podpisał tajemniczo:

Dzień "0" - trzymajcie kciuki!
Przemysław Wereszczyński ze "ŚOPW" rozpoczyna kolejny etap w życiu
Przemysław Wereszczyński ze "ŚOPW" rozpoczyna kolejny etap w życiu
Źródło: screen instagram

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczęli się domyślać, że być może chodzi o finalizację rozwodu z Justyną Hołubowicz. Na wizytę w sądzie mógłaby bowiem wskazywać elegancka stylizacja mężczyzny. Przemysław Wereszczyński prawdę jednak zostawił dla siebie i nie zdradził nic więcej.

Przemysław Wereszczyński ze "ŚOPW" rozpoczyna kolejny etap w życiu
Przemysław Wereszczyński ze "ŚOPW" rozpoczyna kolejny etap w życiu
Źródło: screen instagram

Przemysław Wereszczyński ze "ŚOPW" nie znalazł miłości w programie

Przemysław Wereszczyński wystąpił w odcinku specjalnym 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", by zabrać głos w sprawie rozstania z Justyną Hołubowicz. Jego programowa żona nie zdecydowała się na wypowiedź przed kamerami. Mężczyzna zapewniał, że bardzo starał się być dobrym mężem i zupełnie nie spodziewał się, że partnerka nagle przestanie się do niego odzywać.

"Starałem się, chciałem, żeby to wyszło. Dużo też poświęcałem, co tydzień przyjeżdżałem do Warszawy, Justyna do Poznania za bardzo nie przyjeżdżała. [...] Przez dwa dni nie rozmawialiśmy, telefonów nie odbierała, następnie mi napisała, że mam ją zostawić w spokoju, mam nie dzwonić i nie chce ze mną rozmawiać, bo ona nie lubi rozmawiać. No i wszystko zakończyło się przez SMS-a" - wyznał Przemysław Wereszczyński.

Justyna Hołubowicz w końcu zabrała głos w mediach społecznościowych. W jednej z instagramowych relacji napisała, że Przemysław Wereszczyński dobrze wie, o co jej chodzi. Mężczyzna jednak zapewniał, że jego relacja z żoną nie rozpadła się z jego winy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości