Ruszają castingi online do 12. edycji "MasterChefa". Zgłoś się już dziś!

Autor:
Kamila
Jamrożek
Ruszają castingi online do 12. edycji "MasterChefa"

Zwycięzcy poprzednich edycji "MasterChefa" pokazali, że można osiągnąć niemal wszystko, jeśli tylko jest się zdeterminowanym i gotowym na ciężką pracę. Nagrody, które zdobyli - 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie książki kucharskiej oraz statuetka nowego MasterChefa - to zaledwie początek ich sukcesów. Kto wie, może to właśnie Ty zostaniesz kolejnym utalentowanym kucharzem-amatorem, który zrobi karierę w świecie gastronomii? Nie przegap swojej szansy i zgłoś się na casting już dziś!

Rozpoczynamy poszukiwania kolejnego kulinarnego talentu wśród amatorów! Castingi do jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych na świecie, czyli "MasterChefa" odbędą się w formie wirtualnej, dzięki czemu każdy zainteresowany będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności bez względu na odległość czy lokalizację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Ruszają castingi online do 12. edycji "MasterChefa"
Ruszają castingi online do 12. edycji "MasterChefa" Źródło: TVN

Ruszają castingi online do 12. edycji "MasterChefa" – jak się zgłosić?

Program "MasterChef" cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów z całego świata, a w Polsce już po raz dwunasty zaprasza amatorów do rywalizacji o miano najlepszego kucharza. W kolejnych odcinkach kulinarnego show uczestnicy muszą sprostać różnorodnym wyzwaniom kulinarnym i udowodnić, że potrafią wyczarować na talerzu prawdziwe dzieła sztuki.

Tylko wyjątkowo zdolni i kreatywni uczestnicy będą mieli okazję zasiąść przy kuchennych blatach w programie "MasterChef". Nagrody, jakie czekają na zwycięzcę, to nie tylko prestiżowy tytuł, ale także 100 tysięcy złotych oraz kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej, co stanowi świetną okazję do dalszego rozwoju kariery.

Jeśli więc masz ukończone 18 lat i gotujesz amatorsko, a Twoje kulinarnie popisy przyciągają uwagę rodziny i przyjaciół, to nie czekaj! Wypełnij formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie programu "MasterChef" i zaprezentuj swoje umiejętności. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 kwietnia, więc nie zwlekaj i zrób pierwszy krok w stronę kulinarnego sukcesu!

"MasterChef" – zwycięzcy poprzednich 12. edycji

W ciągu poprzednich 12 edycji programu "MasterChef" w Polsce poznaliśmy wyjątkowych i utalentowanych kucharzy-amatorów, którzy walczyli o miano najlepszego w kraju. Ich nazwiska stały się znane i rozpoznawalne dla wszystkich miłośników kulinariów, a ich zwycięstwa były dowodem na to, że pasja, determinacja i ciężka praca naprawdę się opłacają.

Ty także możesz dołączyć do grona zwycięzców "MasterChefa" i zostać docenionym przez jurorów Magdę Gessler, Anię Starmach i Michela Morana za swój kulinarny talent. Oto nazwiska poprzednich dwunastu zwycięzców programu "MasterChef":

 • 1. edycja "MasterChefa": Barbara Ritz
 • 2. edycja "MasterChefa": Beata Śniechowska
 • 3. edycja "MasterChefa": Dominika Wójciak
 • 4. edycja "MasterChefa": Damian Kordas
 • 5. edycja "MasterChefa": Magdalena Nowaczewska
 • 6. edycja "MasterChefa": Mateusz Zielonka
 • 7. edycja "MasterChefa": Aleksandra Nguyen
 • 8. edycja "MasterChefa": Grzegorz Zawierucha
 • 9. edycja "MasterChefa": Ola Juszkiewicz
 • 10.edycja "MasterChefa": Maciej Regulski
 • 11. edycja "MasterChefa": Kuba Tomaszczyk

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości