"The Traitors" – nowy program TVN niczym popularna gra Mafia. Wiemy, kto go poprowadzi!

"The Traitors" – nowy program TVN
"The Traitors" – nowy program TVN
Źródło: TVN
Kilka tygodni temu, stacja TVN poinformowała o zakupie praw do popularnego programu "The Traitors", który szturmem podbija serca światowej widowni. Format miał swoją premierę w holenderskiej telewizji w 2021 roku, gdzie był znany pod nazwą "De Verraders", co po holendersku oznacza "Zdrajcy". Przypomina on popularną grę towarzyską Mafia.

Od momentu ujawnienia planów stacji TVN trwały spekulacje, kto zostanie obsadzony w roli prowadzącej lub prowadzącego nowy program "The Traitors". Wśród propozycji padały nazwiska wielu gwiazd, najlepsza jednak w tej roli okazała się... Malwina Wędzikowska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Malwina Wędzikowska pożycza ubrania gwiazdom. Co ma najdroższego w swojej szafie?

"The Traitors" – o czym jest program?

Program "The Traitors" to światowy fenomen. Program w niecałe dwa lata od powstania został zakupiony przez kilkudziesięciu nadawców i od tej pory bije rekordy popularności. Formuła inspirowana jest popularną i angażującą grą towarzyską Mafia, w której uczestnicy potajemnie dzielą się na "lojalnych" i "zdrajców".

Ich misją jest ukończenie serii wyzwań, a tym samym zdobycie nagrody pieniężnej. Zadaniem tytułowych zdrajców jest wyeliminowanie "lojalnych". Natomiast Ci zrobią wszystko, żeby jako pierwsi zdemaskować swoich przeciwników, a przede wszystkim - ochronić siebie. 

"The Traitors" – prowadząca

Casting na rolę prowadzącej jednej z największych nowości TVN, czyli 'The Traitors" wygrała Malwina Wędzikowska. To gwiazda telewizji TTV i jedna z najbardziej znanych polskich stylistek. Pracowała nad przygotowaniem kostiumów w "Top Model" oraz była ekspertem w programie "Druga twarz". Prowadziła też "Ostatnią Szansę" emitowaną na antenie TTV. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w programach takich jak "Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka", "Gogglebox. Przed telewizorem", "99. Gra o wszystko" czy "Ugotowani w parach".

Malwina Wędzikowska z mamą
Malwina Wędzikowska z mamą w programie "Gogglebox. Przed telewizorem"
Malwina Wędzikowska z mamą
Źródło: Materiały promocyjne

Decyzję o jej zatrudnieniu, podjęto po udanych przesłuchaniach.

"Podczas castingu sprawdziliśmy kilka osób. Malwina doskonale poradziła sobie na zdjęciach próbnych. Przede wszystkim czuje klimat programu, jest w tym naturalna. Wiedziała też, jak powinna rozmawiać z uczestnikami, jakie pytania im zadać" - wyjaśnia osoba z produkcji programu.

"The Traitors" – nowy program TVN. Malwina Wędzikowska prowadzącą
"The Traitors" – nowy program TVN. Malwina Wędzikowska prowadzącą
"The Traitors" – nowy program TVN. Malwina Wędzikowska prowadzącą
Źródło: Instagram

"The Traitors" – kiedy emisja w TVN?

Nagrania do polskiej wersji mają ruszyć niebawem za granicą. Na realizację programu wybrano jeden z historycznych europejskich zamków, w którym przebywać będą uczestnicy gry. Dokładna lokalizacja na razie jest tajemnicą. Format prawdopodobnie pojawi się na antenie TVN wiosną przyszłego roku. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości