"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Kolejna awantura u Marcina i Kingi. O co tym razem poszło?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Marcin i Kinga
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Marcin i Kinga
Źródło: Player
Najnowsza edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9" powoli zbliża się do końca. Za nami już 10. odcinek programu. Widzowie mają już swoich faworytów, których typują do pozostania w małżeństwie. Dobrze rokują Kornelia i Marek, a także Magda i Krzysiek. Wątpliwości wzbudzają Kinga i Marcin, których samopoczucie jest prawdziwą sinusoidą. Po chwili wytchnienia para pokłóciła się po raz kolejny. Tym razem poszło o... światło w łazience.

Trzy ekspertki 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po wielu godzinach rozmów uznały, że trzy pary: Kornelia Musiał i Marek Różański, Krzysztof Żłótak i Magdalena Białas oraz Marcin i Kinga, mają szansę stworzyć udane małżeństwo. Jednak nie wszyscy czują się komfortowo w swoich związkach. Oto co wydarzyło się w 10. odcinku programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia"– rozmowy z uczestnikami 7. sezonu

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniu
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kornelia i Marek

Kornelia i Marek rozwijają swoje małżeństwo, starając się uczynić z tego prawdziwy związek, a nie tylko eksperyment. Marek zaskoczył żonę, podróżując do Poznania, aby ją zabrać do swojego mieszkania. Kornelia była zaskoczona tym niespodziewanym przyjazdem, ale radość na jej twarzy była wyraźna.

Podczas kolejnej wizyty Kornelii u męża, przypadkowo dwukrotnie spotkała teściową. Niestety musiała wrócić do Poznania z powodu końca urlopu. Na szczęście, niedługo Marek do niej przyjedzie, aby zamieszkać razem. W pracy Kornelia opowiedziała koleżankom, że wyszła za mąż, jednak zataiła fakt, że zawarła związek małżeński w programie. Skłamała, mówiąc, że poślubiła mężczyznę, którego poznała przez internet pół roku wcześniej.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin

Marcin i Kinga starają się naprawić swoją relację, pozbywając się uprzedzeń i pretensji. Zdecydowali się na spotkanie z rodzicami Kingi, które przebiegło pomyślnie.

Niestety, dobry nastrój szybko się zmienił. Kinga rozgniewała się na Marcina, gdyż zbyt długo zajmował łazienkę, zapalając światło w nocy. Ta sytuacja wywołała reakcję Kingi, która była wtedy zirytowana, co zepsuło atmosferę. Nawet rozmowa z ekspertką, która opowiedziała się po stronie Kingi, nie przyniosła ulgi. Kinga zdecydowała się na rozmowę sam na sam z psycholożką, pragnąc rozwiązać te trudności.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Magda i Krzysztof

Magdalena i Krzysztof rozwijają swoje uczucie w intensywnym tempie. Zbliżają się do siebie coraz bardziej. Magdalena nawet rozważa zmianę miejsca zamieszkania, aby być blisko Krzysztofa, a ten wyznał uczucia, deklarując miłość. Wspólnie spędzili święta wielkanocne w Przemyślu, gdzie Magdalena miała okazję poznać rodzinę Krzysztofa, ale niestety wypiła zbyt dużo, co wpłynęło negatywnie na samopoczucie Magdaleny. Jednak Krzysztof zatroszczył się o nią perfekcyjnie.

Magdę czeka obrona pracy magisterskiej. Po niej stanie przed decydującym momentem i będzie musiała podjąć decyzję, gdzie zamieszka na stałe. Krzysztof wyznał, że nie patrzy już na ich relację przez różowe okulary. To zaniepokoiło uczestniczkę, która zastanawia się nad przyszłością ich małżeństwa.

Para przechodzi przez wzloty i upadki, co powoduje niepewność co do przyszłości ich związku. Jednak otwarta komunikacja i szczerość w wyrażaniu uczuć mogą być kluczowe dla rozwiązania powstałych problemów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – kiedy oglądać?

10. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9" we wtorek o godz. 21.35 w TVN. Premierowe odcinki dostępne są w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości