Anna Jarosik się zaręczyła! Gwiazda opublikowała zdjęcie wprost z paryskich uliczek

Anna Jarosik
Anna Jarosik
Źródło: MWMEDIA
Aktorka Anna Jarosik właśnie się zaręczyła! Córka Elżbiety Jarosik ma za sobą rozwód z kolegą po fachu i wszystko na to wskazuje, że niedługo może ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Kim jest wybranek Anny Jarosik?

Anna Jarosik jest polską aktorką serialową, filmową i teatralną, absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły jej role w produkcjach telewizyjnych, w tym m.in. w "Na Wspólnej". Prywatnie jest córką aktorki Elżbiety Jarosik, a o życiu w cieniu popularnej mamy opowiedziała w cyklu Aleksandry Czajkowskiej zatytułowanym "Jacy rodzice, takie dzieci?".

Czytaj więcej: Anna Jarosik o mamie, aktorstwie i anoreksji. "Nie wiem, dlaczego mnie to spotkało"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 5. Anna Jarosik

Anna Jarosik się zaręczyła

W marcu 2023 roku media obiegła informacja o zakończeniu małżeństwa Anny Jarosik i Michała Tomali. Para poznała się kilka lat temu podczas castingu do "Na Wspólnej". Jak wspominali w wywiadach, od pierwszego wejrzenia zrozumieli, że połączy ich coś więcej. Para zaręczyła się w 2017 roku, a rok później zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Na weselu bawiła się serialowa śmietanka, w tym m.in. Grażyna Wolszczak, Marta Wierzbicka czy Anna Korcz. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, co aktorka potwierdziła w rozmowie z Plejadą.

"Rozstaliśmy się ponad rok temu, jesteśmy już po rozwodzie. Nie chcieliśmy tego rozgłaszać i publikować. Rozstaliśmy się w przyjaźni bez wzajemnych pretensji i rozczarowań. Decyzja była po obu stronach" - powiedziała w marcu 2023 roku.

Od pewnego czasu eksmałżonkowie są w szczęśliwych związkach, o czym ochoczo informują w mediach społecznościowych. Partnerem Anny Jarosik jest Arkadiusz Dwornik, który bynajmniej nie jest zawodowo związany z tą samą branżą, co ukochana. Zgodnie z informacjami zawartymi na jego instagramowym profilu, mężczyzna kocha sport, który stał się dla niego nie tylko pasją, ale również pracą.

Teraz para poinformowała, że właśnie doszło do zaręczyn! Anna Jarosik opublikowała wyjątkowe zdjęcie wprost z paryskich ulic, na którym z wdziękiem prezentuje błyskotkę.

"Powiedzieliśmy tak w Paryżu" - napisała pod fotografią.

Anna Jarosik o dzieciństwie. "Było słodko-gorzkie"

Bycie dzieckiem rozpoznawalnych rodziców niesie ze sobą spore możliwości, ale może być okupione niezbyt przyjemnymi konsekwencjami. Toteż niektóre pociechy nie chcą iść śladami mamy czy taty i za wszelką ceną szukają własnej drogi życiowej. Anna Jarosik początkowo nie marzyła o aktorstwie. W dzieciństwie dużo czasu spędzała z babcią, ponieważ Elżbieta Jarosik bardzo często pracowała poza domem. W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską aktorka przyznała, że to nie była łatwa sytuacja.

- Jeśli chodzi o rzeczy typowo aktorskie, to byłam czasami za kulisami. Pamiętam, jak moja mama kręciła film "Billboard" i miała posiwiane włosy i ja tak strasznie płakałam: "zmyj te włosy, proszę, nie chcę, żebyś była siwa i stara!" (śmiech). Płakałam i histeryzowałam na tym planie. To było dzieciństwo słodko-gorzkie moim zdaniem. Mam dobre wspomnienia, ale pamiętam, że jak mama wyjechała kiedyś ze spektaklem na parę miesięcy w taką trasę po świecie i wróciła, to ja jej nie poznałam. Mama to przeżyła. Ja się schowałam za kanapą i wyłam, że jakaś obca baba przyjechała do domu. Mogłam mieć pięć lat. Później już była częściej. Ja się przeniosłam do Warszawy, babcia też, więc byłyśmy razem cały czas — opowiadała Anna Jarosik.

Aktorka długo szukała własnej życiowej drogi. Początkowo wybrała zupełnie inne studia.

- Nie chciałam być aktorką bardzo długo. Dostałam się do PWST w Krakowie, jak miałam 23 lata. To jest późno. Moja mama próbowała mnie przygotować do egzaminu, kiedy miałam 18 lat, ale zawsze kończyło się to tym, że była wielka awantura po 10 minutach przygotowywania (śmiech), więc stwierdziłam, że nie chcę, idę na kulturoznawstwo, albo dziennikarstwo, nie chcę być aktorką, bo mi wszyscy mówią, że będę aktorką jak moja mama, a nie chciałam tak. Potem stwierdziłam, że chcę robić coś, co mnie pasjonuje. Mama odradzała mi to, ale jak już się dostałam, to mi kibicowała — powiedziała. Anna Jarosik popularność swojej mamy odczuła po roli Teresy Maj w serialu "Niania".

- Takim momentem przejścia na pewno była rola w "Niani", gdzie grała Teresę Maj, mamę niani Frani, trochę też po "Weselu" Wojciecha Smarzowskiego. To był koniec liceum i początek studiów. Jeszcze wtedy w ogóle nie myślałam, że chcę być aktorką — zaznaczyła córka Elżbiety Jarosik.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości