"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Seria dramatów u Kornelii i Marka. Pechowe sytuacje miały zaskakujący finał

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kornelia i Marek
"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kornelia i Marek
Źródło: Player
Już wkrótce finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Za nami 11. odcinek programu. Marek i Kornelia doświadczyli prawdziwej "czarnej serii" wydarzeń, które przerwały ich beztroską codzienność. Choć dotychczasowa sielanka sprawiała, że oboje cieszyli się ze swojego małżeństwa, to najnowszy odcinek programu dostarczył im wyzwań, z którymi musieli się zmierzyć. Dramaty doprowadziły do niespodziewanego zakończenia.

Ekspertki 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po wielu godzinach rozmów wybrały trzy pary. Według nich Kornelia Musiał i Marek Różański, Krzysztof Żłótak i Magdalena Białas oraz Marcin i Kinga, mieli szansę stworzyć udane małżeństwo. Finał dziewiątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. Wszystkie młode małżeństwa zdążyły już się nieco poznać. Nie da się jednak ukryć, że niektóre pary wciąż nie mogą znaleźć wspólnego języka. Oto co wydarzyło się w 11. odcinku programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia"– rozmowy z uczestnikami 7. sezonu

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniu
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kornelia i Marek

Ciąg feralnych zdarzeń u Kornelii i Marka rozpoczął się od wizyty u weterynarza. Konflikty związane z załatwianiem się zwierzaka w domu i rywalizowaniem o uwagę właściciela naruszyły spokój małżonków. Nocna próba przegonienia psa z łóżka zakończyła się kontuzją łapki Belli. Wyjście do weterynarza oraz opieka nad psem stały się jedynie wstępem do kłopotów. Marek postanowił udrożnić odpływ w kuchni, ale nie zabezpieczył się odpowiednio i poparzył rękę. Kornelia natomiast, w związku z niespodziewaną infekcją oka, znalazła się w szpitalu.

Choć sytuacja była trudna, małżonkowie dostrzegli pozytywne strony. Marek docenił żonę za jej wsparcie w opiece nad psem, a Kornelia zauważyła, jak dobrze mąż poradził sobie z trudnościami. Postanowili wynagrodzić sobie te trudne chwile romantyczną kolacją, tym razem bez towarzystwa psa.

"Cieszyliśmy się, że Belli nie ma, bo ona jest zazdrosna i rozdziela rodziców" - żartowała Kornelia. Marek wyznał zaś, że w ich związku doszło do kolejnego przełomu, bo żona wyznała mu miłość. "To było zaskakujące dla mnie" - powiedział, dodając, że i Kornelia usłyszała od niego podobne wyznanie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Kinga i Marcin

W najnowszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" relacja Kingi i Marcina nadal nie wypłynęła na spokojne wody. Pomimo prób porozumienia się, para nadal boryka się z trudnościami we wzajemnym zrozumieniu. W 11. odcinku Kinga i Marcin postanowili skorzystać z pomocy psycholożki, Zuzanny Butryn, aby spróbować rozwikłać problemy w ich małżeństwie. Rozmowa z psychologiem nie była łatwa ani dla Kingi, ani dla Marcina. Kinga wyznała, że czuje się zagubiona w relacji i stara się zrozumieć Marcina, który, jej zdaniem, szybko się denerwuje.

Z kolei Marcin przyznał, że nie wie, czego może się spodziewać po żonie, a jej charakter czasem go blokuje. Otwarcie nazwał ją choleryczką. Po rozmowie z psycholożką doszło do konfrontacji między małżonkami, która zakończyła się kolejną kłótnią. Marcin zasugerował, że może jednak zdecyduje się zostać, mimo wcześniejszej decyzji o wyjeździe do rodzinnego miasta. Pomysł ten, który wywołał irytację u Kingi doprowadził do ostrej wymiany zdań. Psycholożka zaproponowała parze spędzenie czasu bez rozmowy, sugerując na przykład wyjście na basen.

"To jest robienie ze mnie wariata. Sam mówił, że chce jechać do Szczecina" - stwierdziła Kinga, którą rozzłościła nagła zmiana decyzji męża.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – Magda i Krzysztof

Relacja Magdy i Krzysztofa, która zaczęła się obiecująco, teraz przechodzi burzliwe chwile. W najnowszym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" para otwarcie wyznała, że kryzys pojawił się szybciej, niż się tego spodziewali. Magda przyznała, że życie przed kamerami zaczyna ją przytłaczać i czuje się jak aktorka we własnym życiu.

W trakcie spotkania z psycholożką Zuzanną Butryn, Magda otwarcie powiedziała mężowi, że czuje się zagubiona, a stałe obecności kamer sprawiają, że trudno jej być sobą. Krzysztof wziął to do siebie, obawiając się, że Magda może udawać przed kamerami kogoś, kim nie jest.

W odpowiedzi na kryzys w małżeństwie Krzysztof postanowił zrobić niespodziankę dla żony. Mimo że próbował złagodzić sytuację, kolejne gesty nie spotkały się z pozytywną reakcją Magdy. Próba nauki jazdy samochodem, chociaż z początku miała być zabawna, zakończyła się wyraźnym oburzeniem Magdy.

Magda tłumaczyła swoją decyzję stwierdzeniem, że czuła się zestresowana obserwacją i oceną innych. Krzysztof był zaskoczony, bo oczekiwał, że to będzie okazja do śmiechu i odprężenia.

Po tych wydarzeniach Krzysztof postanowił wrócić do siebie, a Magda nie miała nic przeciwko temu. Jednak zaskoczeniem było, gdy Krzysztof niespodziewanie wrócił i zdecydował się pozostać. Para zawarła rozejm, a Krzysztof z żartem ogłosił, że zostaje, chyba że Magda się z nim rozwiedzie. Ostatecznie, mimo intensywnych wydarzeń, Magda i Krzysztof pożegnali się w dobrej atmosferze.

"Obiecaliśmy sobie, że nie będziemy szli spać pokłóceni" - wyjaśnił Krzysztof.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9" – kiedy oglądać?

10. odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9" we wtorek o godz. 21.35 w TVN. Premierowe odcinki dostępne są w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości