Anita ze "ŚOPW" o stanie zdrowia Adriana. Potrzebna jest operacja

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita ze "ŚOPW" nie ma dobrych wieści o stanie zdrowia męża
Źródło: Player
Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznała, że ostatnio przeżywa ciężki czas. Żona Adriana Szymaniaka dała znać, co ze zdrowiem męża. Okazało się, że mężczyzna nadal cierpi po wypadku. Co jeszcze przytłoczyło Anitę?

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dziś mają dwójkę dzieci. Jak każde małżeństwo — mierzyli się z kryzysami, ale dzięki miłości i dbaniu o relację udało im się przezwyciężyć problemy. Zakochani bardzo się wspierają, szczególnie teraz, gdy jedno z nich potrzebuje większej uwagi.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

ZUZANNABUTRYN_SOPW
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adrian ze "ŚOPW" ma uszkodzoną nogę. Co się stało?

Kilka miesięcy temu Adrian Szymaniak uległ wypadkowi. Mężczyzna powiadomił o tym fanów za pośrednictwem Instagrama. Opublikował zdjęcie z SOR-u i napisał: "Nie spodziewałem się takiej nocy". Mąż Anity poślizgnął się, wchodząc do wanny. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozciął stopę. Rana wymagała założenia szwów.

Adrian Szymaniak narzekał wtedy na służbę zdrowia. Cierpiał z bólu, a wizyta na oddziale ratunkowym trwała bardzo długo. Mimo że RTG nie wykazało nic poważnego, to rana wciąż nie chce się zagoić.

"Niestety nadal czekamy na poprawę. Chociaż badania nie wskazują na zakażenie, codziennie rana jest mocno opuchnięta i wypływa z niej sporo płynów" - informowała fanów Anita Szydłowska.

Okazało się, że jest gorzej, niż małżeństwo przypuszczało. Co teraz czeka Adriana?

Anita Szydłowska przekazała nowe wieści o stanie zdrowia męża.

Anita ze "ŚOPW" o problemach zdrowotnych Adriana

Anita Szydłowska opublikowała na Instagramie wiadomość, w której przekazała, że jest już bardzo zmęczona ostatnimi wydarzeniami w jej życiu prywatnym. Wspomniała również o otaczającej ją rzeczywistości. Wyznała, że najchętniej odcięłaby się do Internetu i telewizji.

"Afery youtuberów, od których robi mi się niedobrze. Mam nadzieję, że wszyscy pedofile i osoby ich kryjące będą siedzieć! Kampania wyborcza, w której zatrudnionych jest stado trolli internetowych. Ludzie, którzy opluwają się nawzajem w komentarzach. Nie ma dyskusji, wszyscy są tak strasznie poróżnieni, podzieleni.. Bardzo działa na mnie porównanie, że ziarno zła rozrasta się jak chwast... Tego wszystkiego jest już za dużo. Przytłacza mnie to" - napisała na InstaStories.

Niestety Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie miała też dobrych wieści o mężu. Noga Adriana nie goi się już od 12 tygodni. Para musiała zmienić wszystkie plany. Niestety mężczyzna wymaga specjalistycznej opieki.

"Wakacje, na które tak długo czekamy, zamienimy najprawdopodobniej na urlop w szpitalu, bo trzeba będzie operować stopę" -przekazała fanom.

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita ze "ŚOPW" o problemach zdrowotnych Adriana
Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram @anitaczylija

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości