Anita Szydłowska ze "ŚOPW" pokazała efekt zaskakującej metamorfozy. Jest nie do poznania

Anita Szydłowska
Anita Szydłowska z "ŚOPW"
Źródło: X-NEWS
Anita Szydłowska pochwaliła się na Instagramie zaskakującą metamorfozą. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrezygnowała ze swoich blond włosów na rzecz długich, kruczoczarnych pukli i gotyckiej grzywki. Efekt dopełniła mrocznym makijażem. W takim wydaniu jest wręcz nie do poznania!

Anita Szydłowska to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta wystąpiła w 3. edycji tego popularnego programu i została dopasowana do Adriana Szymaniaka. Para od razu znalazła wspólny język, a ich relacja nabrała wręcz szaleńczego tempa. Małżonkowie zdecydowali, że chcą kontynuować swój związek i niedługo później doczekali się dwójki wspólnych dzieci. Do dziś są uważani za jedną z najlepiej dobranych par w historii miłosnego eksperymentu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

ZUZANNABUTRYN_SOPW
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anita Szydłowska z "ŚOPW" pochwaliła się efektami metamorfozy

Anita Szydłowska zyskała olbrzymią popularność dzięki "Ślubowi od pierwszego wejrzenia" i dziś może nazywać się prawdziwą influencerką. Celebrytkę śledzi na Instagramie ponad 253 tysiące osób, które pokochały ją za naturalność oraz kontynuację relacji, jaką nawiązała w programie. Kobieta bowiem chętnie pokazuje rodzinne życie, jakie wiedzie u boku Adriana Szymaniaka.

Niedawno uczestniczka miłosnego eksperymentu pochwaliła się zaskakującą metamorfozą. Z okazji zbliżającego się Halloween celebrytka i jej najbliżsi przebrali się za... słynną rodzinę Adamsów. Anita Szydłowska pokazała się w czarnej peruce i mrocznym makijażu. Jej mąż natomiast dokleił sobie bujnego wąsa.

Chyba coś nie tak z naszym pilotem! Zamieniliśmy się w jakąś inną filmową rodzinę! My jesteśmy już gotowi na halloween! Atrakcji na pewno nie zabraknie - nie tylko na taki wieczór, ale też na każdy z jesiennych czy zimowych długich wieczorów pod kocem, z popcornem i najlepszymi filmami
- napisała Anita Szydłowska.

Fani byli zachwyceni filmikiem rodziny i docenili ich spektakularną metamorfozę. Internauci chętnie komentowali post influencerki na Instagramie.

"Wow, ale czad";

"Rewelacja, pan Adrian z tym wąsem";

"Kocham was" - czytamy w komentarzach.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak kilka miesięcy temu świętowali 5. rocznicę małżeństwa, które zawarli w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Są zaledwie jedną z kilku par, którym z powodzeniem udało się przetrwać miłosny eksperyment. Sympatyczni małżonkowie od razu skradli serca fanów. Do dziś są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, dzięki którym utrzymują stały kontakt z internautami.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak podzielili się z fanami romantycznymi kadrami z rocznicy ślubu, którą spędzili we Włoszech. Para nie tylko celebrowała wspólny czas podczas zwiedzania, ale także zakochani wzięli udział w niecodziennej sesji zdjęciowej. To właśnie z tej okazji Anita Szydłowska ponowie nałożyła białą suknię.

Nie wiem, kiedy ten czas przeminął, ale dorobiliśmy się statusu drewnianych godów, odwołując się do symboliki i nazewnictwa, 5-letnie małżeństwo jest silne i stabilne jak drzewo i coś w tym jest. Jednak często zadaję sobie jedno pytanie, które przychodzi mi do głowy: czy faktycznie czas umacnia relacje, czy człowiek nabiera większej dojrzałości związkowej?
- napisał wówczas Adrian Szymaniak.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości