Anita ze "ŚOPW" zaskoczyła odważnym zdjęciem. "Shakira?"

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Anita Szydłowska z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła fanów na Instagramie, publikując naprawdę odważne zdjęcie. Tancerka zazwyczaj z radością dzieli się ze swoimi obserwatorami codzienną rutyną u boku męża Adriana oraz dzieci. Rzadko decyduje się na publikację bardziej prywatnych zdjęć. Tym razem uczestniczka postanowiła zrobić wyjątek - do sieci trafił jej kadr w kostiumie kąpielowym.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z hitów stacji TVN, który doczekał się już dziewięciu edycji. Anita i Adrian to para, która podbiła serca widzów 3. sezonu programu. Nie tylko odnaleźli miłość w nietypowych okolicznościach, ale również zbudowali trwałe małżeństwo. W ciągu kilku lat od emisji eksperymentu para doczekała się dwójki dzieci Jerzyka i Bianki oraz stała się wzorem do naśladowania dla innych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Ślub od pierwszego wejrzenia"– rozmowy z uczestnikami 7. sezonu

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o decyzji i rozstaniu
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka i Kamil ze "ŚOPW" o wsparciu od byłych uczestników show. Dementują plotki
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o życiu po programie, miłości i zmianie pracy
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Agnieszka ze "ŚOPW" o rozstaniu z Kamilem. "Mógł to rozegrać inaczej"
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" czuje się oszukany przez Patrycję?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
"Ślub od Pierwszego Wejrzenia". Adam podał powód rozstania z Patrycją. Chodziło o zdrowie?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie
Adam Sak ze "ŚOPW" o życiu po programie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita na odważnym zdjęciu

Anita i Adrian zdobyli sympatię widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", a ich historia wzbudza zainteresowanie do dziś. Regularnie aktualizują swoje profile na mediach społecznościowych, dzieląc się wydarzeniami i codziennymi chwilami z życia swojej rodziny.

Dzięki intensywnym treningom tańca towarzyskiego Anita może pochwalić się zgrabną sylwetką, którą tym razem postanowiła pokazać w pełnej krasie. Pokazała się na relacji na Instagramie ubrana w skąpy strój kąpielowy, z blond włosami wystylizowanymi w luźne loki i prezentuje się naprawdę zjawiskowo.

"Shakira? Te fale i ta opalenizna! Aż poczułam się całkiem wakacyjnie! Jednak to nie efekt słońca, a mojego ulubionego samoopalacza" – napisała z humorem uczestniczka.

Odważne zdjęcie w bikini, które tym razem postanowiła opublikować, to rzadkość i prawdziwa gratka dla jej fanów. Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udowodniła, że potrafi zaskoczyć swoich obserwatorów i pokazać, że jest nie tylko kochającą żoną i matką, ale także kobietą, która jest dumna z własnego ciała i nie wstydzi się go eksponować.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od 
Źródło: Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita o walce o związek z Adrianem

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak uchodzą za idealną parę. Rzeczywistość nie jest jednak tak bajkowa, jak się wydaje obserwatorom z zewnątrz. Małżeństwo jak każdy musi mierzyć się z kryzysami i cięższymi chwilami. Na swoim profilu na Instagramie Anita ze "ŚOPW" poruszała ten temat nie raz.

Była uczestniczka programu opowiadała o wyzwaniach, z jakimi się mierzyli, ale również podzieliła się przemyśleniami na temat istoty prawdziwej miłości.

"Czy miłość jak z bajki istnieje?" - zastanawiała się Anita, dodając, że choć ich historia zaczęła się jak z filmu czy książki, to na co dzień spotykają ich te same problemy, co każdą inną parę.

"[...] w dzisiejszych czasach mam wrażenie, że na najmniejszych wybojach ludzie rezygnują, zamiast naprawiać" - wyznała z bólem Anita.

Jednak w ich przypadku było inaczej. Para nie unikała trudnych chwil i kryzysów, które są naturalnym elementem każdego związku. Szybko nauczyli się nie poddawać. Anita zaznacza, że właśnie w ciężkich momentach odkrywają swoje prawdziwe oblicza i uczą się akceptować wady, a także doceniać zalety partnera.

"Mąż czasem nawet ma duszę romantyka. Na tę randkę pojechaliśmy skuterem, wcale nie bryczką" - dodała na koniec.

Obserwatorzy docenili też otwartość Anity i zgodzili się z jej zdaniem. "Jeśli się kocha, trzeba naprawiać, a nie wyrzucać", "I dbajcie o tę miłość, bo pięknie wam to wychodzi", "[...] jak się na was patrzy, to wiara w miłość od pierwszego wejrzenia powróciła", "To musiała być słodka randka - wyglądacie kwitnąco- małżeństwo obojgu służy" - brzmiały inne komentarze pełne pozytywnych słów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości