"40 kontra 20" - drugi sezon już w listopadzie w TVN7. Kim są nowi uczestnicy?

"40 kontra 20" - Tomasz Zarzycki i Tom Grabowski
"40 kontra 20" - Tomasz Zarzycki i Tom Grabowski
Źródło: TVN
"40 kontra 20", czyli uwielbiane przez rzeszę fanów randkowe show TVN7 powraca. Z miłosnymi wyznaniami zmierzą się nowi uczestnicy. Pierwszy sezon zaowocował udanym związkiem Bartka i Patrycji. Czy tym razem uczestnikom uda się znaleźć miłość w rajskiej scenerii?

Na słonecznej Krecie znów zamieszka dwóch pragnących miłości mężczyzn. Obaj panowie będą rywalizować o względy kilkunastu pięknych singielek. Kobiety są gotowe na miłość i wiek nie ma dla nich znaczenia. Dlatego uczestnicy zawalczą o uwagę zarówno dwudziestolatek, jak czterdziestek. Czy znajdą wśród nich tę, której szukają? W nowym sezonie "40 kontra 20" czekają nas nowe wyzwania, przygody, miłosne intrygi i wielkie emocje. Kiedy nowe odcinki programu w TVN7?

 "40 kontra 20" - o czym jest program? Zasady

"40 kontra 20" to program randkowy, w którym udział bierze dwóch panów i piętnaście kobiet. Uczestniczki wybrane przez Seniora mieszkają z nim w willi, natomiast te które wybrał Junior w Glampingu.

W willi na kobiety czeka komfort i wygoda, a także inny rodzaj randek, na które Senior zaprasza swoje wybranki. To np. elegancka kolacja, spotkanie w ekskluzywnej winnicy czy romantyczny rejs jachtem. Glamping to bliski kontakt z naturą, prysznic na świeżym powietrzu i odpoczynek w hamaku, ale także szalone i nieprzewidywalne randki z Juniorem, np. przejażdżka speed boatem czy spontaniczna kolacja na plaży.

Willę i glamping, łączy część wspólna, czyli obszar przy basenie. Tam odbywają się ceremonie, challenge, potańcówki oraz głębokie rozmowy, podczas których panowie mają możliwość bliższego poznania uczestniczek z przeciwnej grupy.

Jednym z najważniejszych momentów jest przegrupowanie. Panowie decydują wtedy, którą uczestniczkę zaproszą do swojej grupy, aby poznać ją bliżej i dać jej szansę na zbudowanie z nim relacji. Senior i Junior wybierając kobiety podczas przegrupowania, mogą je sobie nawzajem podkradać, więc ostatecznie nigdy nie wiadomo, jak ułożą się związki i relacje w programie.

 "40 kontra 20" - co się działo w pierwszym sezonie?

W pierwszym sezonie Juniorem był Bartek Andrzejczak, a seniorem Rober Kochanek. Bartosz Andrzejczak mieszka na stałe w Berlinie, jest aktorem, jego pasją są podróże i sport. Robert Kochanek to tancerz znany z programu "Taniec z gwiazdami", choreograf i właściciel szkoły tańca.

W finale Junior, czyli Bartosz Andrzejczak wybrał Patrycję. Robert Kochanek z kolei postanowił zakończyć program z Kingą. Para niestety rozstała się. Bartek i Patrycja nadal są razem.

"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

 "40 kontra 20" - uczestnicy - kim są Junior Tomasz Zarzycki i senior Tom Grabowski?

Tomasz Zarzycki ma 28 lat i pochodzi z Łodzi. Jest pewny siebie, zna swoją wartość i wie dokładnie, co chce w życiu osiągnąć. Od siedmiu lat profesjonalnie zajmuje się modelingiem. Pracuje głównie za granicą i może pochwalić się współpracą z wieloma światowymi markami. Brał także udział w wielu projektach, reklamach i sesjach zdjęciowych. W 2018 roku zdobył tytuł Mistera Polski, co pozwoliło mu reprezentować nasz kraj w międzynarodowym konkursie Mister Supernational. Nie udało mu się wygrać, ale znalazł się na podium.

Tomasz Zarzycki studiował logistykę, a wolnych chwilach uprawia sporty ekstremalne, szczególnie motocross i snowboard. 

"40 kontra 20": nowi uczestnicy - Tomasz Zarzycki
"40 kontra 20": nowi uczestnicy - Tomasz Zarzycki
Źródło: TVN

Tom Grabowski ma 44 lata i jest biznesmenem. Ma własną agencję nieruchomości. Jest też wziętym modelem. Często bierze udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych w kraju i zagranicą. Ma dorosłego syna i nastoletnią córkę, których kocha nad życie. Na co dzień mieszka w Krakowie, ale najbardziej kocha Włochy. To ulubiony kierunek jego częstych podróży.

Tom Grabowski to pewny siebie, szarmancki i czarujący mężczyzna. Jest aktywny i wysportowany. Od roku jest singlem, ale wierzy, że prawdziwa miłość jest jeszcze przed nim. Pociągają go ambitne, samodzielne i pełne naturalnego wdzięku kobiety.

"40 kontra 20": nowi uczestnicy Tom Grabowski
"40 kontra 20": nowi uczestnicy Tom Grabowski
Źródło: TVN

 "40 kontra 20" - kiedy drugi sezon?

Drugi sezon programu startuje 21 listopada na antenie TVN7. Emisja od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Program można oglądać też w serwisie Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości