Kamil ze "ŚOPW" świętował 30. urodziny. Pokazał, jak dziś wygląda i z kim spędził ten dzień

Kamil Borkowski z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Kamil Borkowski z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Kamil Borkowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skończył 30 lat. Z tej okazji uczestnik miłosnego eksperymentu wyprawił huczne przyjęcie i pochwalił się wszystkim w sieci. Dumnie zapozował u boku ukochanej Aldony. Ich wspólne zdjęcia to prawdziwa rzadkość.

Kamil Borkowski zyskał popularność dzięki udziałowi w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna został programowym mężem Agnieszki Miezianko. Para początkowo dobrze się ze sobą dogadywała, jednak z czasem ich relacja zaczęła mocno się osłabiać. Podczas finału eksperymentu mężczyzna zażądał rozwodu i rozstał się z żoną. Kamil Borkowski od pewnego czasu układa sobie życie u boku innej kobiety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kamil Borkowski ze "ŚOPW" hucznie świętował 30. urodziny

Kamil Borkowski w przeciwieństwie do innych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia", nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych i bardzo rzadko daje znać fanom, co u niego słychać. Mężczyzna tym razem jednak uchylił rąbka tajemnicy i miał ku temu ważny powód. Kamil Borkowski kilka dni temu świętował bowiem 30. urodziny i pokazał internautom, jak wyglądała jego impreza.

Uczestnik miłosnego eksperymentu pokazał na InstaStories zdjęcie z uroczystości. Zapozował do obiektywu w towarzystwie ukochanej partnerki Aldony. Widać było, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, a sam Kamil Borkowski wręcz pękał z dumy, stając u boku swojej miłości.

Zakochani postawili na wieczorowe stylizacje: Kamil Borkowski wybrał ciemny garnitur, a Aldona nałożyła na siebie cekinową sukienkę. Przyjęcie urodzinowe uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odbyło się w wynajętym lokalu, a motywem przewodnim były czerń oraz złoto. Pojawiły się liczne dekoracje między innymi z balonów oraz pasujący kolorystycznie tort.

Kamil Borkowski świętował urodziny
Kamil Borkowski świętował urodziny
Źródło: screen instagram

Kamil Borkowski ze "ŚOPW" długo ukrywał nowy związek

Rozwód Kamila Borkowskiego i Agnieszki Miezianko bardzo ciągnął się w czasie. W końcu jednak uczestnicy miłosnego eksperymentu przypieczętowali rozstanie i mogli zacząć życie od nowa. Kamil Borkowski po pewnym czasie znalazł upragnioną miłość, jednak początkowo ukrywał swoje uczucie.

Mężczyzna zasugerował, że jego serce jest zajęte już pod koniec 2022 roku. Wówczas jednak nie chciał zdradzić, kim jest jego nowa ukochana. Dopiero po kilku miesiącach Kamil Borkowski poczuł się na tyle pewnie, że pokazał fanom partnerkę i wyjawił, że zakochał się w 24-letniej Alonie Hubarenko. Kobieta pochodzi z Ukrainy, jednak obecnie na stałe mieszka w Polsce. Ukochana uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pracuje w jednej z klinik weterynaryjnych w Łodzi, a w wolnym czasie często oddaje się pasji, jaką jest stylizacja rzęs.

Alona Hubarenko jest bardzo aktywna na Instagramie, jednak podobnie jak Kamil Borkowski, rzadko pokazuje zdjęcia z ukochanym. Kobieta wstawia przeważnie fotografie z podróży po Polsce oraz zagranicy. Chętnie publikuje także urocze kadry ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości