Maciej ze "ŚOPW" przerwał milczenie. "Muszę się wam do czegoś przyznać..."

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej Książek
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej Książek
Źródło: Player
Maciej Książek był bohaterem piątego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć początkowo wydawało się, że jego relacja z Laurą Wielich ma szansę na przetrwanie. Mimo pierwszego dobrego wrażenia szybko okazało się, że para nie nadaje na tych samych falach. Od tego czasu minęło wiele miesięcy, podczas których Maciej zniknął z mediów społecznościowych. Bohater show w końcu przerwał milczenie.

Maciej Książek i Laura Wielich zostali połączeni przez ekspertów w piątym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Od samego początku mężczyzna nie ukrywał, że ważne miejsce w jego życiu zajmuje Bóg. Już od pierwszych chwil po weselu para znalazła sporo wspólnych tematów. Szczere rozmowy przychodziły im z łatwością, co początkowo było plusem. Do czasu! Laura zaczęła mieć wątpliwości co do tego, czy faktycznie do siebie pasują.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 9". Dalsze losy uczestników — co u nich słychać?

Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał i Marek Różański o popularności
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kornelia Musiał i Marek Różański o popularności
Kornelia i Marek o przeprowadzce. Gdzie stworzyli dom?
Kornelia i Marek o przeprowadzce. Gdzie stworzyli dom?
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
Krzysztof ze "ŚOPW" wyznał, czy jest singlem
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Osuch o związku z Kingą. Jak wygląda ich relacja po finale?
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marcin Osuch o związku z Kingą. Jak wygląda ich relacja po finale?
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związkach. Spotyka się z kimś?
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o związkach. Spotyka się z kimś?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciej Książek przerwał milczenie

Mimo wyraźnych różnic, które coraz mocniej doskwierały małżonkom, ostatecznie podjęli decyzję o pozostaniu w małżeństwie. Po emisji finałowego odcinka widzowie dowiedzieli się, że związek nie przetrwał, a Maciej w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl przyznał, że nie ma kontaktu z małżonką.

"Z Laurą niestety nie mamy kontaktu od dnia, w którym zdecydowaliśmy o rozwodzie. Może poza jednym telefonem od Laury, w którym prosiła o dokumenty potrzebne do załatwienia formalności" - powiedział wówczas.

Od tamtej pory sporo się zmieniło. Laura poznała bowiem Karola Maciesza, który brał udział w tym samym sezonie show. Między bohaterami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaiskrzyło na tyle mocno, że stanęli nawet na ślubnym kobiercu! A co słychać u Macieja? Mimo że jakiś czas temu w mediach społecznościowych mężczyzny można było zobaczyć zdjęcie z romantycznej randki, jego życie uczuciowe nie zmieniło się, o czym opowiedział w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz w sierpniu 2022 roku.

Po programie spotykałem się z dwoma dziewczynami. Myślałem, że może z tego być coś więcej, ale gdy przechodziło się do następnego kroku, okazywało się, że jednak to nie jest to
- powiedział wówczas.

Czytaj więcej: Maciej ze "ŚOPW" o przełomie w swoim życiu. Czy znalazł ukochaną osobę? Co dziś robi?

Czy teraz coś uległo zmianie? Maciej przez przeszło rok stronił od mediów społecznościowych, aż w końcu przerwał milczenie. W najnowszym wpisie opowiedział... o miłości!

Muszę się wam do czegoś przyznać! Zakochałem się, prawdziwie na zabój. Zakochałem się i się już nigdy nie odkocham, już nie potrafię.... a żeby było lepiej, to dzięki tej miłości potrafię, a zarazem uczę się kochać coraz bardziej i bardziej siebie i innych
- rozpoczął.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". W kim zakochał się Maciej?

I choć wstęp zapowiadał wiele zmian w życiu Macieja, rzeczywistość okazała się zgoła inna. W dosyć długim wpisie wyznał bowiem, że to dzięki miłości do Boga potrafi kochać siebie i pozostałych. Ale nie tylko! Ze szczerego wpisu mężczyzny można wywnioskować, że przeżywał trudne momenty. Na tyle, że swego czasu zwątpił w sens życia i tylko wiara uratowała go przed złymi decyzjami.

Być miłością dla siebie i dla innych tak jak mnie uczy Jezus Chrystus ten, w którym się zakochałem 13 lat temu, który wziął grzech na krzyż i umarł za nas, abyśmy mieli życie! Gdyby nie on już dawno by mnie na tym świecie nie było, ja sam od siebie nie widziałem sensu, żeby żyć. Dzięki niemu odnalazłem to, co utraciłem i już nikt nigdy mi tego nie odbierze chwała Tobie Jezu. Kocham cię i dziękuje za wszystko 
- dodał.

O trudnym czasie w życiu Maciej opowiadał również w rozmowie z nami.

- Gdyby nie Bóg, to sądzę, że nie byłoby mnie już na tym świecie. Moja wartość była totalnie zerowa, nie widziałem sensu swojego życia. I w tym momencie Bóg wyciągnął do mnie rękę — powiedział w rozmowie Kaliną Szymankiewicz.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości