Magda ze "ŚOPW" zabrała głos w sprawie depresji. Fani zapytali o Krzysztofa

Magda ze "ŚOPW" podzieliła się ważną nowiną
Magda ze "ŚOPW" podzieliła się ważną nowiną
Źródło: Player
Magdalena Białas i Krzysztof Żółtak to małżeństwo znane z 9. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie mogliśmy zauważyć, że para dogaduje się całkiem dobrze, jednak ostatni post Magdy na Instagramie zaniepokoił internautów. Dopytują o Krzysztofa.

W 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na ekranie możemy oglądać 3 pary: Magdalenę i Krzysztofa, Kornelię i Marka, a także Kingę i Marcina. O ile dwie pierwsze pary dość szybko znalazły wspólny język, to Kinga z Marcinem nadal nie mogą dojść do porozumienia.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

ZUZANNABUTRYN_SOPW
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zuzanna Butryn zdradza, co czeka fanów show w nowym sezonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda i Krzysztof mają się ku sobie

Przed nami finał 9. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie z niecierpliwością oczekują wieści, które z pary postanowiły zostać w małżeństwie, a które zdecydowały się rozstać. Jak do tej pory fani programu nie mieli wątpliwości co do przyszłości związku Magdy i Krzysztofa, bowiem para szybko wpadła sobie w oko.

W kolejnych odcinkach mogliśmy oglądać, jak wygląda ich codzienność, a także wspólne obowiązki. Przypomnijmy, że ekspertki dobrały Magdalenę i Krzysztofa wyjątkowo dobrze, bowiem oboje mieszkają na Podkarpaciu. Magda jest z Dębicy, a Krzysztof z Przemyśla.

Jak na razie to Krzysztof częściej przebywał w mieszkaniu Magdy, zdążył już dobrze poznać się z teściową, a także odwiedził już miejsce pracy Magdy. Widzowie bardzo im kibicują, ponieważ widzą, że między tą dwójką pojawiło się już uczucie, a nawet padły pierwsze deklaracje miłosne.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Magda i Krzysztof są dalej razem?

Dlatego też ostatni wpis Magdy wywołał niepokój wśród niektórych internautów. Magdalena postanowiła dodać post na Instagramie związany z depresją. Magda opisała, jak może wyglądać choroba i wspomniała, że każdy, kto potrzebuje pomocy, może się do niej zwrócić.

"Cześć! Być może, gdy to czytasz, ktoś walczy z tym, żeby wstać z łóżka, pójść do toalety lub wyciągnąć pranie z pralki po dwóch dniach. Ten post i dwa kolejne będą poświęcone DEPRESJI. Pierwszym pytaniem, które należy zadać to: dlaczego akurat tę osobę dotknęło zaburzenie depresyjne. [...] Bezsenność, pobudzenie lub zahamowanie psychoruchowe, smutek, drażliwość, lęk, bóle ciała, problemy ze snem, zaniedbywanie się, zaburzenia pamięci i koncentracji, nieuzasadnione poczucie winy, pesymistyczne myślenie, obniżenie nastroju, problemy z wagą ciała, zmęczenie, utrata zainteresowań i przyjemności z tego, co nas cieszyło, myśli o śmierci, samobójstwie. Światowa Organizacja Zdrowia podała dane, że do 2030 roku, depresja może być pierwszą, najczęściej diagnozowaną chorobą na świecie. Nie bierzmy udziału w tym wyścigu" - czytamy.

Niektórzy wpis Magdy zrozumieli dość opacznie, bowiem odnieśli go do jej relacji z Krzysztofem.

"Gdzie jest Krzysiu? Wielka miłość w programie, a teraz co?" - napisał jeden z internautów.

Magda szybko odpisała:

"Ten post służy psychologii, a nie Krzyśkowi" - czytamy.

Internauci pytają o Krzysztofa
Internauci pytają o Krzysztofa
Internauci pytają o Krzysztofa
Internauci pytają o Krzysztofa

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości