Marcin ze "ŚOPW" zadebiutował na Instagramie. W tle kobieca postać

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
27-letni Marcin Osuch ze Szczecina to uczestnik 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i mąż Kingi. Mężczyzna kilka dni temu zadebiutował na Instagramie i pokazał tam już kilka zdjęć. Jak wygląda jego życie prywatne poza kamerami? Marcin bawił się ze znajomymi na imprezie. Czy żona towarzyszyła mu na domówce?

Marcin i Kinga ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" przeżywają w programie naprawdę trudne chwile. Niemal od początku znajomości borykają się z problemami w komunikacji między sobą. Oboje zasięgnęli już pomocy ekspertki. Czy uda im się przezwyciężyć kryzys? Fani zauważyli, że Marcin na Instagramie jest inny niż przed kamerami.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

9082023_SZAFYGWIAZD_MILLER_KANAPA_SHOWBIZNES
"Szafy Gwiazd". Monika Miller o show-biznesie. Wcale o nim nie marzyła?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Osuch ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - Instagram

Marcin Osuch urodził się w Szczecinie. Mężczyzna jest magistrem farmacji i pracuje w aptece. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nadal mieszka w rodzinnym mieście. Niedawno opublikował na Instagramie zdjęcie z wycieczki rowerowej i zachwalał uroki Parku Kasprowicza w Szczecinie. Bohater show ma za sobą dwa poważne związki. Mieszka sam w wynajmowanym mieszkaniu. Przed ślubem trzy lata był singlem.

Zarówno Marcin, jak i Kinga nie byli dotąd aktywni w mediach społecznościowych. Fani telewizyjnego eksperymentu z wypiekami na twarzy śledzą profile Kornelii, Marka, Magdaleny i Krzysztofa, ale nie mieli pojęcia, co dzieje się w życiu Marcina i jego żony. Teraz mężczyzna ujawnił, co u niego słychać.

Kilka dni temu Marcin pokazał zdjęcie z domówki. "Każda okazja jest dobra... do żartów - w ulubionym gronie na pewno" - podpisał fotografię.  

Internauci zwrócili uwagę na to, że Marcin jest uśmiechnięty i pełen energii, a to jest rzadkim widokiem, gdy obserwujemy go w telewizji. Mężczyzna bardzo przeżywa każdy konflikt z żoną. Na zdjęciu poniżej, w tle widzimy pewną kobietę, być może to tylko znajoma uczestnika show i Kinga też bawi się na tej samej imprezie u boku męża... Na oficjalne zakończenie historii tej pary musimy jeszcze zaczekać.

"Fajnie cię widzieć w końcu uśmiechniętego" - to jeden z komentarzy na Instagramie.

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram @marcin.o_farmaceuta

Marcin Osuch ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - życie prywatne

W rozmowie z ekspertkami Marcin zwierzył się, że kobiety, z którymi się spotykał, były niestabilne emocjonalnie. To stanowiło dla niego problem. Uczestnik marzy o kobiecie z czystymi intencjami, która będzie starała się rozwijać relację. Niestety Marcin nie otrzymał wsparcia rodziny. Bliscy mężczyzny nie zdołali zaakceptować eksperymentu i wyobrazić sobie syna u boku obcej kobiety. Mąż Kingi mógł liczyć jednak na swojego najlepszego przyjaciela z czasów studiów, który został jego świadkiem. Ekspertka zauważyła, że Marcin oczekuje od kandydatki na żonę, że nim pokieruje. Niestety mężczyźnie nie przypadł do gustu charakter wybranki.

Poniżej kolejne zdjęcie, które znalazło się na profilu Marcina na Instagramie. Napisał: "Podobno, jeśli lubisz swoją pracę, nigdy nie jesteś w pracy. Zgadzam się". Mężczyzna nawiązał kontakt z Krzysztofem Żółtakiem z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

"Kocham swoją pracę, a zwłaszcza, jak się ma na pokładzie super ekipę" - skomentował Krzysztof Żółtak.

Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Instagram @marcin.o_farmaceuta

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości