Aneta i Robert Żuchowscy świętują urodziny syna. "Jak ten czas leci"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert i Aneta Żuchowscy
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert i Aneta Żuchowscy
Źródło: instagram.com/zabastrz/
Aneta i Rober Żuchowscy świętują właśnie pierwsze urodziny ich synka Mieszka. Małżeństwo podzieliło się pamiątkową fotografią z tej okazji na Instagramie. Były balony, sesja fotograficzna i czułe wspomnienia.

Aneta i Robert Żuchowscy byli bohaterami 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para od razu przypadła sobie do gustu, a ich podróż poślubna i późniejsze odwiedziny w rodzinnych stronach przebiegały perfekcyjnie. Mimo wszystko małżonkowie początkowo bardzo nieśmiało okazywali sobie uczucia, jednak już wówczas fani programu byli pewni, że ich związek przetrwa. Tak też się stało. Aneta i Robert Żuchowscy zdecydowali się zostać w swoim programowym małżeństwie, a niedługo później na świecie powitali pierwsze dziecko.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aneta Żuchowska o rozwoju i powrocie do zawodu. Do ostatniego dnia ciąży trenowała klientów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aneta i Robert Żuchowscy świętują pierwsze urodziny syna

Aneta i Robert Żuchowscy po zakończeniu nagrań do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo rozwinęli swoją działalność w sieci. Para chętnie pokazuje swoją codzienność na Instagramie, gdzie są w stałym kontakcie z fanami. Zakochani często pokazują tam też wspólne chwile z ich pierworodnym synkiem Mieszkiem.

Chłopiec właśnie skończył pierwsze urodziny, a z tej okazji jego sławni rodzice opublikowali pamiątkowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Robert Żuchowski pokusił się także o kilka wzruszających wspomnień i archiwalnych zdjęć z dnia narodzin jego pierworodnego syna.

"Rok temu, wieczorem, w datę, której nie sposób nie zapamiętać, (02.02.2022!) przyszedł na świat mój syn, Mieszko I. Dopiero co wstawiałem zdjęcie jego małych pomarszczonych stópek po porodzie, a tu mija już rok! Jak ten czas leci... STO LAT Miesio" - napisał.

Aneta i Robert Żuchowski poznali się w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych programów w telewizji i za każdym razem przyciąga przed odbiorniki tysiące widzów, którzy śledzą poczynania uczestników miłosnego eksperymentu. Kilka lat temu do produkcji zgłosił się Robert Żuchowski, który w ten sposób postanowił poszukać swojego szczęścia w związku. Mimo wszystko nie liczył na nagły zwrot akcji.

"Podchodziłem do całego eksperymentu z dystansem, żartem [...]. Bardziej byłem ciekawy, jak to się wszystko odbywa technicznie" - powiedział w rozmowie z party.pl.

Strzała Amora szybko jednak ugodziła Roberta Żuchowskiego, który zakochał się w swojej programowej żonie, Anecie. Para do dziś uchodzi za jedną z najlepiej dobranych w historii całego eksperymentu. Małżeństwo ciągle udowadnia, jak bardzo się kocha - nie tylko na oczach kamer.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/zabastrz/

podziel się:

Pozostałe wiadomości