Sofia Konecka-Menescal wraca w nowej edycji "Top Model". W jakiej roli ją zobaczymy?

Sofia Konecka-Menescal
Sofia Konecka-Menescal
Źródło: TVN
Sofia Konecka-Menescal dała się poznać publiczności w 12. edycji "Top Model". Mimo niskiego jak na modelkę wzrostu Sofia rozkochała w sobie jurorów i widzów, przez co doszła daleko. Teraz powróci w 13. edycji programu. W jakiej roli będziemy mogli ją oglądać?

"Top Model" to program, który już od 2010 r. możemy oglądać na antenie TVN. Uwielbiane przez widzów grono jurorów w składzie: Katarzyna Sokołowska, Joana Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński co sezon wybiera najlepsze modelki i modeli w Polsce.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

280220224_DIUNA_SOFIAKONECKA_ZYCIE
Jak zmieniło się życie Sofii Koneckiej Menescal po finale "Top Model"?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sofia Konecka-Menescal zrobiła furorę w 12. edycji "Top Model"

Ubiegły 12. sezon "Top Model" był niezwykle emocjonujący. W finale znaleźli się prawdziwi modele, a wybór był bardzo trudny. Ostatecznie zwyciężył Dominik Szymański, który z powodzeniem kontynuuję swoją karierę w świecie modelingu.

Co ciekawe, w jego życiu prywatnym zaszły ogromne zmiany, bowiem model po programie związał się z inną uczestniczką show — Amelią Wnęk, z którą właśnie oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka. W finale 12. sezonu znalazła się również Sofia Konecka-Menescal, która z miejsca zaskarbiła sobie sympatię widzów.

Sofia była najmłodszą uczestniczką show, jednak mimo młodego wieku i dość niskiego wzrostu jak na modelkę, potrafiła zdziałać cuda na ekranie. Na co dzień jest bowiem basistką grupy June 66, tworzącej muzykę hair-metal, w którym gra wraz ze swoim ukochanym Szymonem Majkutewiczem, który dzielnie towarzyszył jej podczas przygody z programem.

Sofia Konecka-Menescal dołącza do 13. edycji "Top Model"

Sofia Konecka-Menescal postanowiła spróbować swoich sił w modelingu, mimo że słyszała wiele głosów przeciw. Jurorzy "Top Model" nie zastanawiali się ani chwili i tak oto 18-latka zaczęła prężnie działać w modelingu.

Fani 12. edycji "Top Model" mogą się ucieszyć z tej wiadomości, bowiem Sofię będziemy mogli oglądać już w najbliższej, 13. edycji programu. Sofia pojawi się w nowych odcinkach jako współprowadząca, której zadaniem będzie doradzanie, wspieranie i dzielenie się z nowymi uczestnikami swoim doświadczeniem.

Kto jak nie była uczestniczka, zna lepiej realia panujące na castingach i w programie? Na pewno nikt. Nie możemy się doczekać nowych odcinków z Sofią. Trzymamy za nią kciuki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości