Andrzej Piaseczny o partnerze i ślubie. "Jestem w dobrym i trwałym związku od sześciu lat"

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny
Źródło: MWMEDIA
Andrzej Piaseczny podczas niedawnego wywiadu zaskoczył wszystkich. Artysta zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego prywatnego życia. Piosenkarz opowiedział o swoim związku, który trwa już sześć lat. Poruszył również temat ślubu.

Andrzej "Piasek" Piaseczny to polski wokalista, który swoją karierę muzyczną rozpoczął w latach 90. Jest autorem takich hitów jak "Śniadanie do łóżka" czy "Pogodniej". Trzy lata temu podzielił się z informacją o swojej orientacji seksualnej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Piasek o współpracy z Sewerynem Krajewskim
Andrzej Piaseczny o współpracy z Sewerynem Krajewskim. Artyści zaśpiewali świąteczne utwory
Źródło: Co za Tydzień

Andrzej Piaseczny o swoim związku

Andrzej Piaseczny rzadko kiedy udziela wywiadów na temat swojego życia prywatnego. Gwiazdor zdecydował się jednak niedawno na wyjątek. Artysta w wywiadzie z reporterką ShowNews.pl otworzył się na temat swojego życia uczuciowego. Piosenkarz, który aktualnie ma 53 lata, zdradził, że jest w stałym, szczęśliwym związku od sześciu lat.

Przy okazji Andrzej Piaseczny przyznał, że wcześniej jego miłości miały różny charakter. Piosenkarz nie ukrywa, że stara się doceniać wszystkie szczęśliwe momenty, które go spotykają w życiu.

"Mam 53 lata i jestem w stałym związku, w takim dobrym i trwałym, od sześciu lat. To znaczy, że przez czterdzieści kilka te miłości były różnego formatu. To, co dobre, to jest dzisiaj i ważne jest, by o tym wiedzieć" - powiedział artysta.

Niedawno gwiazdor wyznał, że jeśli prawo w Polsce umożliwi zalegalizowanie związku partnerskiego, to wraz z partnerem podejmą decyzję o ceremonii. Podczas rozmowy z ShowNews potwierdził, że nadal utrzymuje to stanowisko. Zdradził również, że ewentualna ceremonia nie odbędzie się publicznie, a zaproszeni zostaną tylko najbliżsi.

Coming out Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny po wielu latach zdecydował skonfrontować swoją prywatność z publicznym życiem. Spekulacje na temat orientacji seksualnej artysty trwały przez lata. W roku 2021 w trakcie celebrowania swoich 50. urodzin, postanowił odważnie dokonać coming outu.

Wyznanie miało miejsce podczas audycji radiowej, do której Andrzej Piaseczny został zaproszony w celu promocji swojego nowego albumu "50/50". Płyta cieszyła się zainteresowaniem nie tylko za sprawą muzyki, ale także zawartości przekazu w niektórych utworach.

Piosenka, zatytułowana "Miłość" była tematem gorącej dyskusji. W tekście artysta wyśpiewuje "[...] a życie chciałbyś dzielić tylko z nim", odwołując się do ślubu dwóch mężczyzn, co zostało pokazane w teledysku. Przy tej okazji Piaseczny mówił o swoim długotrwałym przekonaniu, że ważne jest być dobrym człowiekiem, nieważne, jakie są nasze preferencje seksualne i przyznał, że piosenka jest o nim.

"Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem" - wyznał na antenie Radia Zet.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości