"Super Rolnicy" – nowy program TTV. Prowadzącym gwiazda "Gogglebox. Przez telewizorem"

"Super Rolnicy" – nowy program TTV
"Super Rolnicy" – nowy program TTV
Źródło:  TTV/ fot. P. Żagiell
"Super Rolnicy" to nowy program TTV, który połączy w sobie pasję do rolnictwa oraz emocje towarzyszące niecodziennej rywalizacji. Niezwykłe wyścigi traktorami i umiejętności rolników-rajdowców zapewnią niezapomniane chwile przed telewizorami. Sprawdź szczegóły nowego show!

W nowym programie telewizyjnym pt. "Super Rolnicy" szybkie traktory i wszechstronni rolnicy udowodnią, że efektowne rajdy nie muszą odbywać się tylko na torach wyścigowych. Jesienią będziemy świadkami niezwykłej rozgrywki, która udowodni, że polska wieś ma wiele do zaoferowania pod względem sportu i adrenaliny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

BALBRACICOLLINS_MIRUC_MSZWIAZEK
Krzysztof Miruć o życiu uczuciowym. Otrzymał nietypową ofertę matrymonialną

"Super Rolnicy" – nowy program TTV. Zasady

Program "Super Rolnicy" jest polską wersją brytyjskiego programu "The Fast and Farmer(ish)". Na antenie TTV widzowie będą mieli okazję zobaczyć emocjonujące zmagania uczestników, którzy zawalczą o tytuł najszybszego i najbardziej zaradnego rolnika.

W programie "Super Rolnicy" wystąpi sześć drużyn z różnych regionów Polski, które zmierzą się w różnych konkurencjach. Wyścigi będą wymagały od uczestników szybkości, sprytu oraz niezawodnej współpracy zarówno zespołowej, jak i z ich maszynami. Puchar oraz miano najbardziej wszechstronnych "Super Rolników" przypadną tylko jednemu duetowi, który okaże się najlepszy w rywalizacji.

"Super Rolnicy"
"Super Rolnicy"
"Super Rolnicy"
Źródło: TTV/ fot. P. Żagiell

"Super Rolnicy" w TTV – prowadzący

W roli prowadzącego programu "Super Rolnicy" zobaczymy znanego z innych popularnych formatów telewizyjnych TTV, takich jak "Gogglebox. Przed telewizorem" czy "99 - Gra o wszystko", Konrada Mariańskiego. Uczestnik zaskarbił sobie sympatię widzów, dlatego jego solowy występ na pewno będzie z ciekawością obserwowany przez rzeszę jego fanów.

"Super Rolnicy" w TTV – kiedy emisja

Seria "Super rolnicy" zadebiutuje na antenie stacji 2 września. Odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22.00 w TTV. Za dystrybucję "The Fast and Farmer(ish)" odpowiada Entertainment One, polską wersję wyprodukuje Mass Koncept.

"Super Rolnicy"
"Super Rolnicy"
"Super Rolnicy"
Źródło: TTV/ fot. P. Żagiell

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości