Sylwia Bomba smutno wspomina sytuację sprzed lat. "Tosia nie pamięta"

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba wspomina Jacka Ochmana
Źródło: MWMEDIA
Sylwia Bomba to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych twarzy telewizji TTV. Niedawno wraz z najbliższymi spędzała urlop w jednym z polskich hotelowych kompleksów. Tuż przed planowanym wyjazdem postanowiła poświęcić chwilę na wspomnienia. Opublikowała zdjęcie z tego samego miejsca sprzed lat. Wtedy, spędzała tam czas z nieżyjącym już Jackiem Ochmanem - tatą Antosi.

Sylwia Bomba chętnie pokazuje swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niemal każdego dnia zaprasza internautów do swojej codzienności, pokazuje, jak zajmuje się córką i relacjonuje postępy remontu wymarzonego domu. Podczas wakacyjnego wyjazdu odniosła się jednak do traumy z ubiegłego roku - śmierci byłego partnera. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Sylwia Bomba wzruszyła się pod nowym domem. "Pierwszy raz poczułam, że dałam radę"
Źródło: Instagram @sylwiabomba

Sylwia Bomba wspomina Jacka Ochmana 

26 lipca 2022 roku media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci Jacka Ochmana. Biznesmen w przeszłości był partnerem Sylwii Bomby i ojcem jej dziecka - Antoniny. Gwiazda TTV choć utrzymywała, że jest samodzielną mamą, zadeklarowała, że aktywnie będzie uczestniczyła w pożegnaniu ekspartnera. Kilka miesięcy później, podczas jednego z rodzinnych wyjazdów do SPA, opublikowała zdjęcie sprzed kilku lat. Pokazała na nim Jacka Ochmana spędzającego czas z córką w basenie. 

"Mamy takie wspomnienia stąd. Tosia nie pamięta" - napisała. 

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba wspomina Jacka Ochmana
Sylwia Bomba
Źródło: Instagram

Sylwia Bomba rzadko mówiła o zakończeniu swojego związku z Jackiem Ochmanem. Po jego śmierci wyjaśniła, jak wyglądała jego relacja z córką. 

"Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. [...] Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie" - napisała w 2021 roku na Instagramie. 

Sylwia Bomba o śmierci Jacka Ochmana

Po śmierci Jacka Ochmana media zawzięcie próbowały zdobyć komentarz od Sylwii Bomby. Gwiazda TTV postanowiła porozmawiać z Żurnalistą i tym samym, raz na zawsze zakończyć ten temat. Wyznała, że w obliczu wielkiej rodzinnej tragedii musiała zmierzyć się dodatkowo z hejtem i nękaniem jej najbliższych. 

"To nie ma znaczenia już, jakie ja miałam z nim relacje. On już nie widział Antosi bardzo długo i nie czuł takiej potrzeby, bo był zagubionym człowiekiem, ale finalnie masz świadomość, że jest ta druga osoba, jak ciebie wystrzeli w kosmos, to ona nie jest półsierotą, a tu nagle mimo wszystkiego złego, czego ja doświadczyłam, co mnie też tak zbudowało i pokazało mi, że ja jestem turbo silna, to powiem ci, że spada na ciebie taka świadomość, że twoje dziecko ma tylko ciebie i nie masz nawet myśli z tyłu głowy, że ma jeszcze tatę, bo go nie ma. Jest półsierotą" - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości