Tamara Subbotko w 3. edycji "Top Model" budziła duże emocje. Jak potoczyły się jej losy?

Tamara Subbotko
Tamara Subbotko nie porzuciła marzeń o modelingu. Pamiętacie ją z "Top Model"?
Źródło: MWMEDIA
Tamara Subbotko była jedną z uczestniczek trzeciej edycji programu TVN "Top Model". Chociaż dziewczyna nie zwyciężyła w telewizyjnym show, to udało jej się zrobić karierę w modelingu. Czym się obecnie zajmuje?

Tamara Subbotko pochodzi z Gdańska. Mimo iż zawsze jej marzeniem był modeling, to na casting do programu TVN "Top Model" trafiła przez przypadek. Do zaprezentowania się przed jury namówiła ją rodzina. Pomimo ciężkiej przeszłości od udziału w telewizyjnym show los dziewczyny się odmienił.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tamara Sobbutko założyła rodzinę i nadal realizuje się jako modelka

Tamara Sobbutko od czasu kiedy wzięła udział w trzeciej edycji programu TVN "Top Model" z powodzeniem realizuje się jako modelka. Efekty swojej pracy prezentuje w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie dziewczyny możemy zobaczyć nie tylko liczne sesje zdjęciowe, w których brała udział, ale również fragmenty z jej życia rodzinnego.

Jakiś czas temu Tamara Subbotko pochwaliła się innym od zawodowego sukcesem. Modelka wyszła za mąż! Uczestniczka programu "Top Model" w mediach społecznościowych zaprezentowała zdjęcie z mężem. Warto dodać, że to nie jedyny sukces w życiu rodzinnym dziewczyny.

Tamara Sobbutko
Tamara Sobbutko pokazała zdjęcie z mężem
Tamara Sobbutko
Źródło: Instagram @tamisubbotko

Kilka miesięcy przed ślubem na świat przyszło pierwsze dziecko zakochanych. Para nadała synkowi imię Franciszek. Zdjęciem pociechy modelka również pochwaliła się w sieci. Warto dodać, że pomimo pozostania mamą, uczestniczka "Top Model" nie zrezygnowała z modelingu i nadal realizuje się w zawodzie.

Tamara Sobbutko — miała trudną przeszłość

Tamara Sobbutko w programie TVN "Top Model" opowiadała o bolesnych doświadczeniach związanymi z porzuceniem szkoły, uzależnieniem od narkotyków swojego chłopaka oraz o walce o odzyskanie kontroli nad własnym życiem. Dziewczyna była w toksycznym związku, który udało jej się zakończyć. Modelka musiała zmierzyć się również z depresją, którą także udało jej się wygrać.

W pokonaniu demonów przeszłości pomogła dziewczynie rodzina. O tym, jak duże modelka ma w niej wsparcie, mogliśmy przekonać się podczas jednego z programów "Dzień Dobry TVN", gdzie na kanapie towarzyszyła jej babcia.

Tamara Sobbutko wkrótce po odpadnięciu z programu zaczęła realizować swoje marzenie o zostaniu modelką, występując w licznych sesjach zdjęciowych. Popularność, którą przyniósł jej udział w telewizyjnym show, z pewnością pozytywnie przełożyła się na otrzymywane przez nią propozycje zawodowe.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości