Rodzinna sesja w "Top Model 12". Kto opadł w 8. odcinku?

"Top Model 12". Kto odpada w 8 odcinku?
"Top Model 12". Kto odpada w 8 odcinku?
Źródło: Bartosz Krupa/TVN
W ósmym odcinku 12. sezonu programu "Top Model" uczestnicy jak zwykle doświadczyli wielu emocji. Czekały na nich nowe wyzwania i niespodzianki. Największą z nich było pojawienie się ich bliskich. Spotkanie z rodziną wywołało falę wzruszeń. Nie wszyscy mogli jednak przytulić najbliższą osobę...

Premiera 8. odcinka 12. sezonu "Top Model" miała miejsce na antenie TVN i w Playerze 21 października 2023 r. o godzinie 20.00. Niestety jedna osoba musiała pożegnać się z programem. Kto poradził sobie najsłabiej?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Joanna Krupa z siostrą Martą odpowiadają na pytania
Źródło: K. Wilczyńska, M. Mańkowska, I. Sioch, R. Rutkowski / tvn.pl

"Top Model 12". Uczestnicy spotkali się z bliskimi na rodzinnej sesji

W ósmym odcinku 12. sezonu programu "Top Model" uczestnicy stanęli przed wyjątkowym wyzwaniem. Musieli przedstawić na zdjęciach zmysłowy taniec flamenco. Ta forma sztuki jest pełna pasji i wyrafinowana, więc zadanie nie było łatwe. Specjalna gościni pojawiła się, aby pomóc uczestnikom w opanowaniu tajników flamenco. Magdalena Boczarska podzieliła się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem aktorskim.

Kolejnym etapem programu było nagrywanie spotów do kampanii społecznej na temat zdrowia psychicznego. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy i mieli za zadanie przygotować wideo, które skupi się na ważnym aspekcie zdrowia psychicznego. Całe zadanie miało na celu podniesienie świadomości na ten temat i promowanie zdrowego podejścia do psychiki. Na planie pojawiły się młode gwiazdy zaangażowane społecznie Helena Englert oraz Ofelia.

Ostatecznie, to efekty sesji rodzinnej miały decydujący wpływ na to, kto odpadnie z programu. Był to moment pełen emocji, ponieważ uczestnicy mieli okazję spotkać się z bliskimi. To spotkanie było niezwykle wzruszające.

Dodatkową niespodzianką była wizyta Joanny Krupa i Ewy Chodakowskiej, które nie tylko pomogły uczestnikom w sesji zdjęciowej, ale także przyprowadziły swoich bliskich.

"Top Model 12". Kto odpadł w 8. odcinku?

Sesja panelowa w programie "Top Model" zawsze wiąże się z dużym stresem dla uczestników, ale tym razem mogli liczyć na coś, czego zazwyczaj nie doświadczają - wsparcie bliskich. Odwiedziny rodzin były niespodzianką, która wzruszyła wszystkich. Były to cenne chwile po długiej rozłące, podczas których mogli wspólnie wykonać zadanie i cieszyć się sobą.

W pozowaniu do zdjęć pomagały uczestnikom Joanna Krupa oraz jej siostra Marta. Dołączyła do nich również Ewa Chodakowska, a towarzyszyła jej siostrzenica Vanessa.

"Top Model 12". Joanna Krupa z siostrą
"Top Model 12". Joanna Krupa z siostrą
Źródło: Bartosz Krupa/TVN

Niestety, nie wszyscy uczestnicy mieli powody do radości. Tadeusz, do którego nikt nie przyjechał, otrzymał wsparcie od Ewy Chodakowskiej.

"Wszyscy są razem, ale do ciebie nikt nie przyjechał. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak to jest trudne" - powiedziała Ewa Chodakowska do uczestnika i zaproponowała mu, że będzie mu towarzyszyć podczas sesji zdjęciowej.

Tematem sesji były bajki, a konkretnie "Alicja w Krainie Czarów." Uczestnicy zostali ubrani w niesamowite kostiumy i fryzury inspirowane bajkowymi postaciami. Zdjęcia były oceniane przez jurorów, w tym Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszkę, Joannę Krupę, Kasię Sokołowską i Magdalenę Boczarską.

Jurorzy chwalili Natalię, Aleksa, Martę, Amelię, Filipa, Wiktorię D, Dominika i Sofię za ich występy. Niestety, zagrożone były Róża i Wiktoria B.

"To jest etap, kiedy widać, kto się nie nadaje, kto się nadaje, kto się najbardziej zmienił" - powiedziała uczestniczce Joanna Krupa. Niestety, Wiktoria Burejza musiała opuścić program.

Program "Top Model 12" można oglądać w każdą sobotę o godz. 20.00 w TVN i player.pl.

Wiktoria Burejza odpadła z programu "Top Model"
Wiktoria Burejza odpadła z programu "Top Model"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości