Aleksander Szynkariow z "Top Model" pokazał zdjęcie sprzed lat. Jak wyglądał?

Aleksander Szynkariow "Top Model"

Aleksander Szynkariow z "Top Model" został zasypany pytaniami od sporego już grona fanów. Uczestnik postanowił zorganizować zatem sesję Q&A na Instagramie i zaspokoić ciekawość internautów. Nie wahał się mówić o szczegółach, a zapytany o to, jak wyglądał jako nastolatek, bez wahania udostępnił zdjęcie. Jak myślicie, miałby szansę na dom modeli w wieku 17 lat?

Program "Top Model" intryguje fanów niezmiennie od 12 lat. Trudno się dziwić, że kolejna edycja znów wywołuje niemałe zainteresowanie. Widzowie chcą wiedzieć o nowych uczestnikach jak najwięcej, a program ma niestety ograniczony czas emisji. Ale od czego jest Internet! Ci sprytniejsi znaleźli już faworytów na Instagramie i domagają się więcej informacji u samego źródła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gosia Baczyńska po 23 latach powraca do Wrocławia. Wraz z marką Ceramika Paradyż świętuje jubileusz. Część 1
Gosia Baczyńska po 23 latach powraca do Wrocławia. Wraz z marką Ceramika Paradyż świętuje jubileusz. Część 1 Gosia Baczyńska jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek. Aż trudno uwierzyć, że w branży działa od 25 lat. Z okazji wyjątkowego jubileuszu wraz z marką Paradyż zorganizowała specjalny pokaz mody. Podobnie jak 23 lata temu, podczas pierwszego z licznych pokazów, tak i tym razem, wydarzenie poprowadził Olivier Janiak.

Aleksander Szynkariow wszedł do domu "Top Model"

Aleksander Szynkariow jest jednym z tych wielu pretendentów do zawodu modela, który program "Top Model" śledził od najmłodszych lat. W końcu predyspozycje zauważył też w lustrze, stąd przyszedł na casting, by spostrzeżenia na temat własnej osoby skonsultować ze specjalistami. Okazało się, że Aleks instynkt ma całkiem dobry, bo właśnie zajął łóżko w domu modeli.

Aleks Szynkariow pochodzi z Ukrainy. Po rozstaniu rodziców, w wieku trzech lat został pod opieką mamy i razem z nią przeprowadził się do Polski. Dziś może liczyć na ogromne wsparcie nie tylko z jej strony, bo wychował się również pod opieką kochającego ojczyma, który przekazał młodzieńcowi jak po męsku radzić sobie w życiu.

Być może to właśnie on dał Aleksowi siłę, by ten uwierzył w siebie i stanął na wybiegu "Top Model". Jurorzy od razu zachwycili się nie tylko jego postawną urodą, ale i mocnym, acz skorym do współpracy charakterem. Podczas castingu Dawid Woliński zdecydował się wystylizować uczestnika, uwypuklając jego największe walory. Gdy po raz drugi wyszedł przed jurorów, gołym okiem widać było, że właśnie zrobił pierwszy krok ku spełnieniu największego marzenia.

Aleks Szynkariow z "Top Model" - dziewczyna, nałogi, dzieciństwo

Wraz z emisją pierwszych odcinków, Aleks zyskał już niemałe grono fanów. W związku z tym na kolejne bezpośrednie pytania internautów postanowił odpowiedzieć w formie Q&A na swoim instagramowym koncie. Dzięki temu dowiedzieliśmy się paru istotnych szczegółów na temat jego prywatnego życia.

Aleksander Szynkariow nie ma obecnie partnerki. Łatwo można wywnioskować, że skupia się na osiągnięciu wymarzonego zawodu. Nie zaznaczył jednak, by miał być zamknięty na poważniejszą relację. Potencjalne kandydatki i kandydatów uprzedził jednak, że ma pewną wadę. Jest nałogowym palaczem.

"Czemu palisz?" - brzmiało jedno z pytań.

"Bo jestem uzależniony, proste" - skwitował model, dodając, że zaczął palić w wieku zaledwie 12-13 lat.

Internautów interesowało też, jak wyglądał model jeszcze kilka lat wstecz. Aleks zaspokoił i tę ciekawość, w jego story pojawiło się bowiem zdjęcie z czasów, kiedy miał 17 lat. Trzeba przyznać, że od dawna miał spore zadatki na modela.

Aleksander Szynkariow "Top Model"
Aleksander Szynkariow "Top Model" Aleksander Szynkariow "Top Model" Źródło: IG
Aleksander Szynkariow "Top Model"
Aleksander Szynkariow "Top Model" Aleksander Szynkariow "Top Model" Źródło: IG
Aleksander Szynkariow "Top Model"
Aleksander Szynkariow "Top Model" Aleksander Szynkariow "Top Model" Źródło: IG
Aleksander Szynkariow "Top Model"
Aleksander Szynkariow "Top Model" Aleksander Szynkariow "Top Model" Źródło: IG

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Martyna Mikołajczyk

Pozostałe wiadomości