Karolina Kuczyńska była mamą, gdy wzięła udział w "TM". Czy została modelką po programie?

Karolina Kuczyńska na castingu do "Top Model"
Karolina Kuczyńska na castingu do "Top Model"
Źródło: TVN
Karolina Kuczyńska była uczestniczką 9. sezonu "Top Model". Na casting przyjechała razem z partnerem i malutkim synkiem Antonim, ale do udziału w programie namówiła ją koleżanka. Wiele osób było pod wrażeniem, z jaką determinacją 26-letnia wówczas dziewczyna walczy o spełnienie marzeń o modelingu. Przypomnij sobie jej historię i sprawdź, co robi obecnie!

Życie Karoliny Kuczyńskiej przewróciło się do góry nogami po udziale w show TVN. Już na samym castingu do "Top Model", jurorzy nie kryli swojego zachwytu nad pięknem i nieskazitelną figurą Karoliny. Joanna Krupa i Marcin Tyszka byli oczarowani, określając ją mianem ślicznej i apetycznej. Jej naturalne piękno i pewność siebie sprawiły, że znalazła się w ścisłym gronie uczestników modelingowego show. Co Karolina Kuczyńska robi teraz?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

TAJEMNICEPRODUKCJI3_TOPMODEL (2)
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Karolina Kuczyńska w "Top Model"

Karolina Kuczyńska była jedną z uczestniczek 9. sezonu popularnego programu "Top Model". 28-latka przez pewien czas mieszkała w Norwegii. W Oslo prowadziła własną restaurację sushi, gdyż z zawodu jest sushi masterem. Ostatecznie postanowiła powrócić na stałe do Polski i osiadła w Łomży. To właśnie tutaj podjęła decyzję o wzięciu udziału w "Top Model". Namówiła ją do tego jej koleżanka, która nie miała wątpliwości, że Karolina powinna zaprezentować swój talent i urok w telewizji. W podróży na casting towarzyszył jej partner oraz mały synek Antoś. Już samotnie, ale z pełną determinacją, stanęła przed stołem jurorskim i to właśnie wtedy zaczęła się jej niesamowita przygoda.

Karolina Kuczyńska dostała się do domu modelek i modeli. Później świetnie odnajdywała się w programie "Top Model", zdobywając uznanie zarówno jurorów, jak i widzów. Choć w 9. odcinku musiała opuścić show, nie zrezygnowała z marzeń o modelingowej karierze. Niespodziewany zwrot wydarzeń miał miejsce w półfinale, kiedy to pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany innym uczestnikom, Patrycji Sobolewskiej i Ernestowi Morawskiemu, którzy ze względów zdrowotnych nie mogli udać się do Grecji. Jurorzy, zauważając potencjał Karoliny, postanowili dać jej kolejną szansę. Tym sposobem Karolina Kuczyńska weszła do finału, choć główną nagrodę w 9. edycji zdobył ostatecznie Mikołaj Śmieszek.

Karolina Kuczyńska – co robi po "Top Model"?

Od czasu udziału w "Top Model" Karolina Kuczyńska rozwija karierę w modelingu, biorąc udział w prestiżowych kampaniach dla renomowanych marek, takich jak Hugo Boss. Dodatkowo, jako influencerka, współpracuje z różnymi markami, czego efekty można podziwiać na jej profilu na Instagramie.

Wiele z was ciekawi zapewne, jak udaje się Karolinie Kuczyńskiej pogodzić wychowywanie synka Antosia z intensywnym tempem pracy. W rozmowie z programem "Dzień Dobry TVN", uczestniczka "Top Model" przyznała, że jest często pytana o to zarówno przez dziennikarzy, jak i przez swoich znajomych. Modelka z uśmiechem na twarzy wyjaśnia, że jej dziecko doskonale rozumie, że mama ma wiele obowiązków i jest do tego przyzwyczajone. Synek wie, że czasami mama musi wyjechać lub jest zajęta, a ona stara się zapewnić mu pełne zrozumienie i wsparcie.

Właśnie zaangażowanie innych osób okazuje się kluczowe dla Karoliny w łączeniu obowiązków macierzyńskich z karierą zawodową. Modelka zauważyła też w wywiadzie, że sama branża modelingu ulega zmianom, stwarzając warunki bardziej przyjazne dla rodziców. Obecnie istnieje możliwość zabrania dziecka na plan zdjęciowy, a także pomoc dziadków lub innych bliskich osób na miejscu. Karolina Kuczyńska docenia te udogodnienia, które pozwalają jej skutecznie pogodzić macierzyństwo i pracę. Choć jak zaznaczyła, sytuacja może się zmienić, gdy Antoś pójdzie do szkoły.

Tymczasem nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Karolinie dalszych sukcesów zawodowych i spełnienia w roli matki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości