Olga z "Top Model" przeszła metamorfozę i zachwyca fanów. "Przybyło mi około 15 kilo"

Olga Kleczkowska z "Top Model"
Olga Kleczkowska z "Top Model" już tak nie wygląda
Źródło: TVN
Olga Kleczkowska z "Top Model" cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Fani śledzą jej konta na Instagramie i TikToku, gdzie regularnie wrzuca nowe zdjęcia i nagrania. Właśnie tam opowiedziała o problemach związanych z odżywianiem i pokazała, jak teraz wygląda.

Olga Kleczkowska postanowiła spróbować swoich sił na castingu do ósmej edycji programu "Top Model", kiedy miała 18 lat. Dopiero tam zdała sobie sprawę, że modeling to jej prawdziwa pasja, a na wybiegu i podczas sesji zdjęciowych czuje się jak ryba w wodzie. Dotarła aż do ścisłego finału. Ostatecznie jednak widzowie i jurorzy przyznali tytuł zwycięzcy 8. edycji programu Dawidowi Woskaninowi. Olga Kleczkowska zaś zaczęła rozwijać karierę w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim życiem z fanami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

TAJEMNICEPRODUKCJI3_TOPMODEL (2)
Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Olga Kleczkowska z "Top Model" o problemach z odżywaniem

W lutym tego roku Olga Kleczkowska podzieliła się na Tik Toku szczerym wyznaniem na temat problemów z odżywianiem. Rozpoczęły się one krótko po programie, w środku pandemii.

"Kiedy czujesz się nieatrakcyjna przez to, że ważysz więcej, ale przypominasz sobie, że kiedy wyglądałaś "najlepiej", nie mogłaś się w pełni wyprostować od bólu pustego żołądka" - mówiła na TikToku.

Pod najnowszymi zdjęciami Olgi Kleczkowskiej na Instagramie obserwatorzy zauważyli jej wielką przemianę. Co ważniejsze, twierdzą, że wygląda teraz o wiele lepiej niż kilka lat temu. A to dlatego, że wydaje się szczęśliwsza niż była w programie.

"Olga już nie emo", "Wyglądasz pięknie, te zdjęcia są wspaniałe", "Jesteś zdrowsza i szczęśliwsza. Wiem, jak negatywny wpływ dążenia do idealnej sylwetki może mieć na psychikę, to trudne", "Wyglądasz promienniej w porównaniu do przeszłości, lubię Cię taką naturalniejsza, bez sztucznych póz i modelowych min", "Wyglądasz lepiej niż kiedykolwiek!"- czytamy w komentarzach.

Olga Kleczkowska nie ukrywa radości z tej metamorfozy: "Przybyło mi około 15 kilogramów wagi i duuuużo szczęścia w życiu" - odpowiedziała na jeden z komentarzy.

Olga Kleczkowska z "Top Model" eksperymentuje z wyglądem

W ostatnich latach Olga Kleczkowska przeszła znaczącą metamorfozę. Jej ciało zdobią teraz liczne tatuaże, które była modelka z dumą prezentuje. Co więcej, sama zainteresowała się sztuką tatuażu. Dzięki doskonaleniu pasji stała się doświadczoną tatuażystką.

Olga Kleczkowska lubi eksperymentować z wyglądem. Często zmienia kolory włosów, a jej styl jest dość odważny. Uczestniczka programu "Top Model" przekształciła swoją rozpoznawalność w sukces w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami nowymi wersjami siebie. Olga Kleczkowska wciąż wypróbowuje różne warianty swojego wyglądu. Przez wiele lat była wierna ciemnym, prostym włosom. Następnie wypróbowała ognisty rudy kolor, a w maju pokazała się z pięknym, niebieskim odcieniem.

Zobacz zdjęcia Olgi Kleczkowskiej w różnych odsłonach:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości