Patrycja Sobolewska z "Top Model" na nagraniu ze słynnym tiktokerem. Co ich łączy?

Patrycja Sobolewska i Daniel Asante
Patrycja Sobolewska i Daniel Asante
Patrycja Sobolewska nawiązała współpracę z jednym z najbardziej rozpoznawalnych influencerów na świecie. Daniel Asante postanowił wybrać się do Krakowa. Para pokazała jak zaprezentować się przed obiektywem, by wyglądać możliwie najbardziej atrakcyjnie. Dodatkowo model testował też, jak polskie kobiety reagują na szarmanckie odruchy.

Patrycja Sobolewska nauczy pozować nawet laików. Wszystko z pomocą jednego z najbardziej rozpoznawalnych w sieci modeli, Daniela Asante. Influencer na co dzień propaguje treści związane z męską modą, sam jest modelem, ale pokazuje też, jak w dosłownie kilku krokach osiągnąć idealną pozę przed obiektywem. Tym razem jego modelką została właśnie Patrycja Sobolewska.

Co zobaczymy w nowym sezonie programu "Top Model"? cz.2
Źródło: "Co za Tydzień"

Daniel Asante nagrywał w Polsce

Modelingowa para nagrała kilka tik-toków w anturażu słonecznego Krakowa. Tym samym podrzucili obserwującym kilka rad, w jaki sposób poprawić nudną pozę, jak stworzyć zdjęcie w klimacie gwiazd przyłapanych na ulicy przed paparazzi, a także, w jaki sposób sprytnie uniknąć tłumu w tle zdjęcia.

Internauci zastanawiają się, czy między parą modeli coś zaiskrzyło. To wcale niewykluczone. Wierni fani przystojnego influencera doszli do informacji, że jego serce jest obecnie wolne. No, chyba że liczyć ukochaną mamę, z którą Daniel Asante mieszka na co dzień w Londynie. Wszystko wskazuje na to, że i Patrycja Sobolewska nadal poszukuje drugiej połówki. Czy ich spotkanie było jedynie biznesowe, zapewne dowiemy się wkrótce.

Kim jest mr Dasante?

Daniel Asante, znany w sieci jako mr Dasante, zyskał popularność jako twórca treści modowych, model i influencer. Kolejne filmy autorstwa zdolnego 30-latka ogląda regularnie 2,7 mln osób. Wśród nich jest całkiem spora grupa Polaków. Będąc w Krakowie, influencer postanowił sprawdzić, jak lokalsi zareagują na jego bliską obecność. Stąd pomysł na nagranie filmu z ukrycia, na którym Daniel Asante podchodzi do młodych kobiet i krocząc u ich boku, podaje swoje ramię. Jeśli wierzyć, że prób było tyle, co na filmiku, to skuteczność w zyskaniu sympatii pięknych kobiet influencer ma na poziomie 100%.

Trudno się dziwić, bo model dba o wygląd jak mało kto. Daniel Asante ma 180 cm wzrostu, a siłownię odwiedza niemal codzienne. Ogrom fanek widać też po liczbie komentarzy pod kolejnymi postami influencera. Pod tym z Krakowa odezwało się całkiem sporo Polek.

"Pozdrowienia od fanki z Polski, miło patrzeć, jak odwiedzasz moją ojczyznę"

"Witamy z naszym kraju! Mam nadzieję, że spodobało ci się miasto królów" — czytamy komentarze Polek.

Pojawiły się też słowa zazdrości....

"Człowieku, ja też próbowałem. Skończyło się gazem pieprzowym" — napisał internauta.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości