Wiktoria z "TM" przeszła kolejną metamorfozę. Fani pomylili ją z Sofią

Wiktoria Burejza
Wiktoria Burejza kolejna metamorfoza
Źródło: TVN
Wiktoria Burejza z "Top Model" coraz śmielej bawi się swoim wizerunkiem. Ośmielona spektakularną metamorfozą w programie, ostatnio publikuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia w coraz to nowych odsłonach. Tym razem jest kompletnie nie do poznania. Można tu jednak zauważyć podobieństwo do innej uczestniczki...

Zdaje się, że nie tylko specjaliści, zatrudnieni przez producentów "Top Model" są swoistymi trendsetterami tego sezonu. Tegoroczni uczestnicy mają tyle charakteru, by dyktować trendy z nie mniejszą skutecznością. Przykładem z pewnością może być Sofia, która od samego początku zachwycała wyjątkowym lookiem i konkretnym pomysłem na samą siebie. Teraz okazuje się, że swoją miłością do lat 80. zaraziła też innych.

Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Wiktoria Burejza czy Sofia Konecka? Kto jest na zdjęciu?

Na instagramowym profilu Wiktorii Burejzy pojawiło się właśnie wyjątkowe zdjęcie. Wyjątkowe, bo modelka jest dosłownie nie do rozpoznania. Nie byłoby też nadużyciem stwierdzenie, że łatwo ją tu pomylić. Wiktoria została wystylizowana na lata 80. Nieodłącznym elementem tego okresu była, rzecz jasna, obszerna i roztrzepana fryzura - im bardziej, tym lepiej.

Właśnie w takim klimacie zakochała się już jakiś czas temu Sofia Konecka Manescal. Na casting przyszła w towarzystwie zespołu hair-metalowego, z którym jest na co dzień związana (zarówno muzycznie, jak i uczuciowo). Wszyscy wystylizowali się tematycznie - jeansy, skóra, łańcuszki przy paskach, krótkie koszulki, kowbojki i oczywiście odpowiednie fryzury.

Okazało się, że zespół nosi się tak nie tylko podczas koncertów. Charakterny styl wykorzystują też w codziennych stylizacjach. Czy będzie to wiodący trend tego sezonu? "Top Model" już nie raz udowodniło, że ma w tym zakresie całkiem szerokie pole oddziaływania...

Wiktoria Burejza w stylizacji na lata 80.

Zaczyna się od tych, którzy są najbliżej. Wiemy już, że Sofia i Wiktoria spędziły w programie co najmniej sześć odcinków. I choć Wiktorii własnego stylu i charakteru odmówić nie można, to postanowiła zaczerpnąć nieco z Sofii. Na jej instagramowym profilu możemy właśnie oglądać efekt sesji zdjęciowej, do której zapozowała wystylizowana na klimat mody sprzed ponad czterech dekad.

Kręcone pasma w nieładzie, mocno natapirowane, z kręconą grzywką i niby przypadkiem wymykające się z luźnego koka. Do tego charakterystyczne podłużne okulary przeciwsłoneczne, marynarka w męskim stylu (szkoda tylko, że bez przeskalowanych poduszek na ramionach) i zadziorne spojrzenie. Poznalibyście taką Wiktorię?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości