"Totalne remonty Szelągowskiej". Bohaterowie byli zachwyceni! 

"Totalne remonty Szelągowskiej"
"Totalne remonty Szelągowskiej"
Źródło: TVN
"Totalne remonty Szelągowskiej" to program pokazujący, że dobro powraca. Dzięki niemu wrażliwi i pełni empatii ludzie, którzy wiele razy pomagali innym, sami zostali obdarowani wyjątkowym prezentem. Dla kogo tym razem Dorota Szelągowska z ekipą przeprowadziła totalny remont?

Jesienią ruszył szósty sezon popularnego programu typu branded content. Do tej pory widzowie mogli śledzić przebieg pięciu remontów. Jak kolejni uczestnicy zareagowali na projekt Doroty Szelągowskiej i jej ekipy?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Sanah o tym, jak wielką siłę dają jej fani. "Dla mnie to jest super przeżycie"

"Totalne remonty Szelągowskiej" na Suwalszczyźnie

Suwalszczyzna – to właśnie tutaj, po raz kolejny, dotarła Dorota Szelągowska, architekci i ekipa remontowa. Choć aura była mroźna, w Dorocie Szelągowskiej od samego początku tlił się gorący żar chęci do działania i nadziei na poprawę życia otwartej na potrzeby innych osób Iwony. Bohaterka programu wielokrotnie brała udział w akcjach charytatywnych. Zorganizowała m.in. kiermasz dla syna swojej przyjaciółki, który zachorował na białaczkę. Córka Iwony powiedziała, że jej mama nigdy nie odmawia pomocy drugiemu człowiekowi. Zawsze znajduje czas, by porozmawiać, wesprzeć, dodać otuchy i zmotywować do działania.

Remont pod okiem Doroty Szelągowskiej i ekipy

Po usłyszeniu historii Iwony, Dorota nie wahała się z decyzją. Postanowiła działać i odmienić wygląd 56m2 mieszkania bohaterki, jej męża Krzysztofa oraz córki Wiktorii. Projektantka wykorzystała połączenie salonu, jadalni i kuchni, wprowadzając jednak nowy układ mebli. Wybrała m.in.:

 • duży, rozkładany stół,
  • niską zabudowę w kształcie litery L,
   • funkcjonalną lodówkę side by side,
    • piekarnik,
     • mikrofalówkę.

      W łazience Dorota wraz z ekspertami zdecydowała się na wprowadzenie drewnianej zabudowy. Ściana salonowa zyskała natomiast atrakcyjne wykończenie w postaci lameli, stanowiących tło dla białej szafki i telewizora. Pokój Wiktorii również przeszedł metamorfozę. Doszła funkcjonalna szafa, rozkładane łóżko z pojemnikami, komoda, toaletka i biurko. W trakcie całego projektu sporo emocji wywołał… delfinek. Kim był ów tajemniczy bohater? Obejrzyj szósty odcinek programu!

      Reakcja bohaterów na "Totalne remonty Szelągowskiej"

      Totalny remont Szelągowskiej znów zaskoczył. Nie mogło być inaczej. Dorota i jej ekipa dokonali niemal niemożliwego. Proste, ciasne mieszkanie zamienili w przestronną, funkcjonalną przestrzeń. Iwona, Krzysztof oraz Wiktoria nie kryli wzruszenia. Bohaterka z dużą pewnością siebie i pełnym przekonaniem przyznała, że nowe mieszkanie to nowy etap życia.

      Zmiany wprowadzone przez Dorotę przerosły jednak wyobrażenia Iwony. Nie mogła uwierzyć, że w tak krótkim czasie można zrobić tak wiele. Trudno jej było powstrzymać płacz, jednak były to prawdziwe łzy szczęścia. Dorocie i jej ekipie udało się stworzyć dokładnie to, co było potrzebne rodzinie.

      "Totalne remonty Szelągowskiej" – kiedy emisja?

      "Totalne remonty Szelągowskiej" emitowane są na antenie stacji TVN i na platformie Player. Każdy nowy odcinek możesz oglądać w środę o godzinie 21:35. Serdecznie zapraszamy. Masz w swoim otoczeniu cichego bohatera? Zgłoś go do kolejnej edycji programu. 

      Czytaj też:

      Autor: Magdalena Skrzypek

      Źródło zdjęcia głównego: TVN

      podziel się:

      Pozostałe wiadomości