Antoni Sztaba opowiedział o dorastaniu ze znanym nazwiskiem. "Chciałem z tym walczyć"

Antoni Sztaba
Antoni Sztaba opowiedział o dorastaniu ze znanym nazwiskiem. "Chciałem z tym walczyć"
Źródło: "Dzień Dobry TVN"
Antoni Sztaba udzielił niedawno wywiadu, w którym otworzył się na temat dorastania w artystycznej rodzinie. Chłopak nie ukrywa, że przez znane nazwisko musi bardziej udowadniać, że jest dobry w tym, co robi.

Antoni Sztaba to młody, ale też bardzo utalentowany aktor, którego możemy obserwować na deskach teatru czy w serialu "Lipowo. Zmowa milczenia". W przyszłości zobaczymy go także na dużym ekranie u boku Marcina Dorocińskiego. Chłopak ma za sobą kilka ról w różnych innych produkcjach m.in. występ w serialu "Na Wspólnej".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Maria Konarowska w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Maria Konarowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Maria Konarowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Antoni Sztaba o dorastaniu w znanej rodzinie

Antoni Sztaba w rozmowie z reporterką "Dzień Dobry TVN" Aleksandrą Rogowską-Lichnerowicz opowiedział o tym, jak to jest dorastać w artystycznej rodzinie. Przypomnijmy, że chłopak jest synem Doroty Szelągowskiej — dziennikarki, wnukiem Katarzyny Grocholi — pisarki. Dla młodego aktora pochodzenie od znanej rodziny stanowi pewne wyzwanie. Jak sam przyznał, musi dwa razy bardziej udowadniać, że jest dobry w tym, co robi.

"Miałem taki moment, że próbowałem z tym walczyć, no ale nazwiska się nie wyrzeknę. Tak, mam mamę, którą robi fajne rzeczy, tatę, który robi fajne rzeczy i babcię, która robi fajne rzeczy. Czy to sprawia, że ja nie mogę robić fajnych rzeczy?" - retorycznie pytał Antoni Sztaba.

Antoni Sztaba nosi nazwisko po Adamie Sztabie, który jest jego ojczymem, a jednoczenie znanym i cenionym kompozytorem. Jak wyznał, nie wyobraża sobie, aby nie nazywać go swoim tatą.

"Mówię na niego "tato", wychowywał mnie od samego początku, więc to po prostu było zawsze naturalne i nie wyobrażam sobie, jakby mogło być inaczej" - podkreślił w rozmowie młody aktor.

Dorota Szelągowska pochwaliła się sukcesem syna

Dorota Szelągowska nigdy nie ukrywała, że jest niezwykle dumna z dokonań artystycznych syna. Gwiazda jakiś czas temu udostępniła na InstaStories zdjęcie z Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, w którym odbył się spektakl z udziałem Antoniego Sztaby.

"Pękam z dumy, ale najpierw zalałam się łzami wzruszenia. Ale to jest dobry spektakl, ale mam zdolnego syna" - stwierdziła na Instagramie.

Warto dodać, że sztuka pod tytułem "1989", w której zagrał Antoni Sztaba jest musicalem w reżyserii Katarzyny Szyngiery. Syn Doroty Szelągowskiej był bardzo przejęty swoim występem. Młody aktor opublikował nawet fotografię ze swojej próby.

"Ale się jaram. Zróbmy dym" - przekazał na Instagramie.

Również babcia chłopaka — Katarzyna Grochola, przekazała mu słowa wsparcia.

"Zrób! Love! Jaram się" - skomentowała pisarka.

Dorota Szelągowska dumna z osiągnięć syna
Dorota Szelągowska dumna z osiągnięć syna
Źródło: Instagram @dotindotin

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: "Dzień Dobry TVN"

podziel się:

Pozostałe wiadomości