Filon z "True Love" niespodziewanie odezwał się do fanów. Trafił do szpitala i pokazał obrażenia

Filip Luwański
Filip Luwański
Źródło: Player
Filip "Filon" Luwański szukał drugiej połówki w programie "True Love". Dzięki udziałowi w show zdobył rozpoznawalność i sympatię widzów. Mężczyzna odezwał się do obserwatorów na Instagramie, jednak nie miał dla nich dobrej wiadomości. Filon trafił do szpitala i pokazał, co mu się stało.

Filip "Filon" Luwański był w kilku poważnych związkach, ale w programie "True Love" szukał szczerej i gotowej na założenie rodziny dziewczyny. Niestety znalezienie miłości w show nie było mu pisane, ale w życiu Filona pojawiła się ukochana osoba. Wszystko zaczęło się układać, aż nagle Filip trafił do szpitala.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Kamil z "True Love" o relacjach po programie. Wyznał, z kim zamieszkał
Nie cichną echa po wielkim finale pierwszej edycji "True Love". Uczestnicy powoli wracają do codzienności, weryfikując zapoczątkowane w programie znajomości. Kamil w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, z kim utrzymuje kontakt. Okazuje się, że z jednym z uczestników połączyła go szczególna więź.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Filip "Filon" Luwański trafił do szpitala

Filip Luwański z "True Love" kilka dni temu udostępnił na Instagramie relacje z zimowego urlopu. Mężczyzna odwiedził Kraków, Szczyrk i Wisłę. Towarzyszyła mu ukochana dziewczyna Kornelia. Parę pochłonęło białe szaleństwo na nartach. Tydzień po tym wydarzeniu Filon pokazał na InstaStories, co mu się przytrafiło. Mężczyzna udostępnił zdjęcie ze szpitala w Starogardzie Gdańskim.

"Długo mnie tu nie było" - przyznał.

Uczestnik "True Love" pokazał ranę na skroni i dodał: "tym razem z drugiej strony" - sugerując, że znów ucierpiał w podobny sposób.

Filon nie wyjaśnił, dlaczego ma ranę, ale mogła być ona efektem treningu MMA. Mężczyzna uwielbia sporty walki i co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych filmiki ze sparingów.

"Sport kształtuje mój charakter. Dzięki niemu wiem, że nie wolno się poddawać i trzeba walczyć do końca o swoje cele. Lubię czasem w weekend imprezować, ale trening to rzecz święta i zawsze trzeba czas na niego znaleźć, a to nic innego jak samodyscyplina" - wyznał na początku lutego na Instagramie.

Filip Luwański
Filip Luwański
Źródło: Instagram @filon.truelovepl

Filip z "True Love" o stosunku do picia alkoholu

Filip Luwański już w trakcie emisji programu "True Love" utrzymywał kontakt z fanami na Instagramie i odpowiadał na pytania od internautów. Ktoś zapytał go o to, czy kiedykolwiek miał problem z alkoholem. Mężczyzna odpowiedział szczerze i obszernie, przyznając, że w przeszłości rzeczywiście tak było.

"Piłem w zasadzie tyle, co inni, weekendowo lub okazjonalnie (okazje zdarzały się też w tygodniu). Nie miałem tak, że ciągnęło mnie do picia. Natomiast, kiedy już zaczynałem pić, to nie miałem hamulców. Prawie zawsze nic nie pamiętałem i robiłem rzeczy, których nie chciałbym robić. Po alkoholu rodziła się u mnie agresja i autoagresja" - opisał na Instagramie.

Filon dodał, że szukał pomocy u specjalisty. Poradził sobie z problemem i podkreślił, że nie potrzebuje alkoholu w swoim życiu.

"Chodziłem na terapię, ale po pół roku zrezygnowałem. Nie mam trudności z powstrzymywaniem się, kiedy w towarzystwie piją. To już dla mnie zamknięty rozdział, do którego nie mam zamiaru wracać. Moje życie jest zdecydowanie lepsze bez alkoholu" - podsumował.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości