"True Love" odcinek 15. Emocjonalne pożegnanie po Ceremonii Miłości

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" odcinek 15. – Ceremonia Miłości

W najnowszym odcinku programu "True Love" jedna z uczestniczek będzie musiała pożegnać się z jednym z chłopaków podczas Ceremonii Miłości. Który z mężczyzn nie przekonał do siebie żadnej dziewczyny i zostanie zmuszony do opuszczenia domu? Emocje sięgną zenitu, gdy uczestniczki zdecydują, kto zasługuje na ich dalszą uwagę, a kto nie spełnił ich oczekiwań. Czy pojawią się kontrowersje? Przekonajmy się już w 15. odcinku programu!

W najnowszym odcinku "True Love" nadszedł czas na kolejną Ceremonię Miłości, która przyniosła wiele napięcia i emocji. Niestety, nie wszystkim uczestnikom udało się przekonać do siebie swoje wybranki, a jedno z męskich serc musiało odejść z programu. Który z chłopaków nie odnalazł prawdziwej miłości i pożegnał się z domem "True Love"? Co się działo w 15. odcinku programu?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" odcinek 15. – szczere wyznania

W najnowszym odcinku "True Love" czeka nas odczytywanie anonimowych pytań i wiadomości, które zbierane były przez cały tydzień przez mieszkańców domu. To ważne wydarzenie może przynieść oczyszczający efekt dla atmosfery w domu True Love, ale istnieje również ryzyko wywołania konfrontacji. Czy te anonimowe wypowiedzi ujawnią tajemnice, które od dawna wpływają na relacje między uczestnikami? A może to będzie moment, w którym uczestnicy zdecydują się ujawnić swoje skrywane dotąd uczucia?

"True Love" odcinek 15. – Ceremonia Miłości

Podczas nadchodzącej Ceremonii Miłości mieszkańcy domu "True Love" staną przed trudnymi wyborami. Wcześniej Głos Serca pomoże im w podjęciu decyzji, organizując szybkie randki w losowych parach. Nie wszyscy jednak będą chcieli polegać na przypadku, gdyż niektórzy uczestnicy będą chcieli sami zdecydować, z kim chcą porozmawiać. Czy randki przyniosą pozytywne efekty? Które pary będą miały najważniejsze rozmowy, które wpłyną na wieczorne wybory dziewczyn? Czy któryś z mężczyzn okaże się niestety nieatrakcyjny dla żadnej z uczestniczek i zostanie zmuszony do opuszczenia domu jeszcze tej samej nocy?

"True Love" – o czym jest program? Zasady, opisy odcinków

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

OPISY ODCINKÓW:

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

W programie "True Love" pojawili się do tej pory:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości