"True Love" odcinek 14. – Ceremonia Prawdy. Marcin będzie zszokowany wynikami

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" odcinek 14. – Ceremonia Prawdy

Nowy odcinek programu "True Love" przyniesie wiele napięcia i emocji, gdy uczestnicy stawią czoła zbliżającej się Ceremonii Prawdy. Czy ujawnienie najskrytszych tajemnic i skrywanych uczuć mieszkańców willi zmienią relacje między nimi? Jak zareagują na nieoczekiwane wyznania? Tego dowiecie się, oglądając 14. odcinek programu "True Love".

W nadchodzącym 14. odcinku programu "True Love" widzowie będą mieli okazję przeżyć prawdziwą emocjonalną huśtawkę. Martyna postanowi przyciągnąć uwagę nowego uczestnika tajemniczego Dawida. Jednak czy to w nim widzi nadzieję na stworzenie pary? Ceremonia Prawdy zmusi uczestników do ujawnienia swoich najgłębiej skrywanych tajemnic. Czy poradzą sobie z odsłonięciem swoich skrywanych uczuć? Tego dowiecie się już wkrótce, oglądając kolejny epizod programu "True Love".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" odcinek 14. – tajemniczość Dawida

Nowy uczestnik programu "True Love" Dawid jest bardzo tajemniczy i skryty. Rzadko otwiera się przed innymi, jednak wzbudza zainteresowanie uczestniczek swoją inteligencją i enigmatycznym zachowaniem. Zauważa to także Martyna, która chce poznać jego myśli na temat sytuacji w domu "True Love". Dawid preferuje rozmowy w cztery oczy, ponieważ tylko wtedy czuje się naprawdę swobodnie i może wyrażać swoje poglądy. Jeśli chodzi o sytuację w domu "True Love" być może ma swoje spostrzeżenia i myśli na ten temat, ale z pewnością nie będzie łatwo wydobyć ich z niego. Ujawnić prawdę może pomóc badanie wariografem. Tym razem padło jednak na trójkę innych uczestników.

"True Love" odcinek 14. – Ceremonia Prawdy

Ceremonia Prawdy pokazała już, że odpowiedzi uczestników były wielokrotnie sprzeczne z tym, jak naprawdę się czuli. Co się stanie tym razem? Wszyscy trzej uczestnicy, którzy zostali wybrani do testu na wariografie, mieli wiele do wyjaśnienia sobie i pozostałym mieszkańcom Domu "True Love". Martyna liczyła na ogniste uczucie. Teraz musi publicznie przyznać, w kim pokłada swoje nadzieje? Z kolei Mateusz ma skomplikowane relacje z kilkoma dziewczynami. Czy odważy się być całkowicie szczery, czy też spróbuje ukryć swoje prawdziwe intencje? Marcin będzie miał pewność, że wieczór tylko sformalizuje jego stosunek do Kingi. Czy wykrywacz kłamstw potwierdzi jego oświadczenie, że nie darzy byłej partnerki żadnymi uczuciami? A może ustalenia dadzą Kindze nadzieję, że ich związek zostanie odnowiony?

"True Love" – o czym jest program? Zasady, opisy odcinków

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

OPISY ODCINKÓW:

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

W programie "True Love" pojawili się do tej pory:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości