"True Love" odcinek 17. Julka i Kuba wyznają prawdę. Oliwia "czuje się oszukana"

Autor:
Kamila
Jamrożek
"True Love" odcinek 17. Kuba i Julka wyjawili Oliwce i Kamilowi, że chcą być razem

W kolejnym odcinku "True Love" uczestnicy będą musieli poradzić sobie z trudnymi emocjami, gdy Julka i Kuba ujawnią uczucia przed swoimi partnerami. W międzyczasie Filip i Kuba wplątują się w gorącą dyskusję, która prowadzi do poważnej kłótni. Jakie będą konsekwencje tego dramatycznego wieczoru dla uczestników show?

W 17. odcinku "True Love" uczestnicy będą musieli zmierzyć się z trudnymi emocjami po wyznaniu Julki i Kuby. Zawirowania miłosne i kłótnie nie przestaną jednak przynosić kolejnych niespodzianek, a wieczór w domu "True Love" na pewno nie będzie należał do najprzyjemniejszych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love" odcinek 17. – Ceremonia Prawdy

Podczas ostatniej Ceremonii Miłości wszystkie uczestniczki poza Martyną zdecydowały się pozostać z dotychczasowymi partnerami. Czy jednak ich wybory były wyznaniem szczerości zamiarów, czy może tylko grą na uczuciach? Wydarzenia po ceremonii zdają się wskazywać, że niektóre z dziewczyn mogły nie słuchać wyłącznie swoich uczuć. Teraz prawdziwe intencje każdej z uczestniczek zostaną sprawdzone w czasie zaskakującej Ceremonii Prawdy. Na badanie wariografem zostały zaproszone wszystkie panie. Czy którakolwiek z nich skrywała prawdziwe uczucia? Jak będą reagować ich partnerzy na ujawnione odpowiedzi?

"True Love" odcinek 17. – wyznanie Julki i Kuby zraniło Oliwię

Julka i Kuba postanawiają ujawnić swoje uczucia, co wywołuje wiele zamieszania w domu "True Love". Czy czują się winni? Co zaskoczyło Oliwię w zachowaniu Kuby, który jeszcze niedawno twierdził, że interesuje go tylko ona? Jak Oliwia zareaguje na to szokujące wyznanie? Czy Kamil będzie miał pretensje do swojej partnerki za trzymanie go w nieświadomości? Jak wpłynie to wyznanie na przyjaźń między Julką a Oliwią? Silne emocje nagromadzone przez cały dzień sprawiają, że wieczorna impreza nie jest przyjemna. W miłosne zawirowania dwóch par - Oliwki i Kuby oraz Julki i Kamila - wtrącają się także inni uczestnicy. Filip wplątuje się w dyskusję z Kubą, co prowadzi do poważnej kłótni. Jakie będą konsekwencje tego dramatycznego wieczoru?

"True Love" – o czym jest program? Zasady, opisy odcinków

W trakcie wakacyjnego pobytu w posiadłości na półwyspie karaibskim w egzotycznej Kolumbii uczestnicy będą randkować i nawiązywać relacje. Prowadzącą program jest Edyta Zając. To zupełna nowość, gdyż edycje zagraniczne nie miały gospodarza.

W trakcie programu "True Love" będą mieli okazję poznać się nawzajem i ocenić, z kim mogą stworzyć związek. Ważnym elementem ich pobytu w willi będą Ceremonie Prawdy. W ich trakcie uczestnicy zostaną przebadani za pomocą wariografu. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Test pokaże, kto angażuje się w związek i czy dotychczasowy partner czuje to samo, czy ma podobne spojrzenie na ich relację, posiada te same poglądy na miłość, wierność i związki.

Zebrane podczas Ceremonii Prawdy informacje przydadzą się podczas Ceremonii Miłości. Wskazania wariografu pomogą uczestnikom podejmować właściwe decyzje, z kim mają szansę na prawdziwe uczucie. Single będą musieli podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się nowych, atrakcyjnych graczy. Niektórzy zapewne staną przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby.

Uczestnikom w trakcie całego programu towarzyszyć będzie Głos Serca. Dzięki rozsądkowi i wrodzonemu poczuciu humoru staje się dla nich przewodnikiem i przyjacielem, który potrafi wysłuchać i doradzić.

OPISY ODCINKÓW:

Zobacz galerię zdjęć:

"True Love" – lista uczestniczek i uczestników

W programie "True Love" pojawili się do tej pory:

"True Love" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" na antenie TVN7 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00. Wszystkie odcinki będą także dostępne w Playerze.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości