Sara z "True Love" zdradziła, po kim ma miłość do sportu. Zdjęcie z tatą robi furorę

Autor:
Dominika
Kowalewska
Sara z "True Love" pokazała zdjęcie z tatą

Sara Urban z "True Love" w programie dba o sylwetkę. Jak się okazuje, smykałką do ćwiczeń zaraził ją tata. Uczestniczka "True Love" opublikowała zdjęcie z rodzicem. Sylwetka mężczyzny robi wrażenie.

Nowy tydzień to nowe wyzwania czekające na uczestników "True Love". Choć za nami Ceremonia Miłości, podczas której wyspiarze mogli dokonać przetasowania zgodnie z głosem serca, niektórzy nie są z jej przebiegu zadowoleni. Mimo że Julia i Kuba jeszcze przed przeparowaniem powiedzieli sobie, co do siebie czują, nie zdecydowali się zmienić konfiguracji i kobieta ponownie postawiła na Kamila. Przed nami zamieszanie w willi "True Love", które dla niektórych może być wyjątkowo bolesne.

Tymczasem zestawienie par w "True Love" wygląda następująco:

  • Julia i Kamil
  • Oliwia i Kuba
  • Martyna i Dawid
  • Sara i Filip
  • Agata i Filon
  • Kinga i Mateusz

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – fragmenty odcinków

"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
"True Love" - Patrycja przytłoczona zainteresowaniem uczestników
wideo 2/26

"True Love". Sara pokazała tatę

Widzowie "True Love" chcą wiedzieć o swoich ulubieńcach jak najwięcej. Uczestnicy chętnie im to umożliwiają. Aktualnie Sara próbuje stworzyć relację z Filipem, który w kolumbijskiej willi uznawany jest przez niektórych za gracza. Trudno powiedzieć, czy faktycznie nim jest, skoro inni uczestnicy również mają problem ze zbudowaniem relacji z wytypowaną wcześniej osobą. Dobrym przykładem jest Kuba, który choć poczuł miętę do Julii, nie poprosił ją o wybór podczas Ceremonii Miłości. Postanowili poczekać i po niej poinformować o "chemii", by "zachować się fair". Czy im się udało, ocenicie sami. Sara wspiera Oliwię w trudnych momentach. W jednym z ostatnich odcinków przyznała nawet, że gdyby Marcin zdecydował się postawić na przyjaciółkę podczas jednej z pierwszych Ceremonii Miłości, być może rzeczywistość w willi wyglądałaby zupełnie inaczej. Tymczasem jest, jak jest, a Marcin musiał pożegnać się z kolumbijskim rajem.

Sara, jak większość uczestników "True Love", często organizuje Q&A i opowiada o codzienności. Internauci są zainteresowani tym, jak kobieta radzi sobie z utrzymaniem sylwetki. Uczestniczka zaprezentowała przykładowy jadłospis i przyznała, że wszystkiego nauczyła się od taty. To on pokazał jej, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia na siłowni i dbać o ciało. Sara postanowiła ponadto podzielić się zdjęciem z tatą. Trzeba przyznać, że sylwetka mężczyzny robi wrażenie!

"Mój ojciec trenuje już od ponad 30 lat, zajmował się rozpisywaniem diet i jest żywym przykładem, że odpowiednie odżywianie i zdrowy styl życia potrafi zatrzymać czas. Jest moją skarbnicą wiedzy" - napisała.

Sara z "True Love" pokazała zdjęcie z tatę
Sara z "True Love" pokazała zdjęcie z tatę Sara z "True Love" pokazała zdjęcie z tatę Źródło: Instagram @sara.truelovepl

"True Love". Sara pokazała zdjęcie topless

Sara od początku emisji "True Love" stara się rozkręcić swój profil w mediach społecznościowych. Jest aktywna na Instagramie, gdzie z każdym kolejnym odcinkiem zdobywa coraz więcej obserwujących. W niedawno zorganizowanym Q&A, podczas którego internauci mogli zadawać jej anonimowe pytania, uczestniczka zaskoczyła fanów. Opublikowała zdjęcie, na którym odkryła wyjątkowo wiele. Sara została uwieczniona z inną kobietą. Obie panie są topless, a w tle rozpościera się iście rajski widok. Skąd taki wybór fotografii? Pytanie dotyczyło ulubionej stylizacji, toteż Sara postanowiła zażartować.

"Brak stylizacji. A tak serio nie mam jednej ulubionej, zazwyczaj jestem ubrana bardzo elegancko albo w dres i nic pomiędzy" - zdradziła.

Sara z "True Love" pokazała odważne zdjęcie. Zdradziła, w czym czuje się najlepiej
Sara z "True Love" pokazała odważne zdjęcie. Zdradziła, w czym czuje się najlepiej Sara z "True Love" pokazała odważne zdjęcie. Zdradziła, w czym czuje się najlepiej Źródło: Instagram @sara.truelovepl

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości