Przemek z "True Love" zakochany? Wideo nie pozostawia złudzeń

Przemek Dyjas z "True Love"
Przemek Dyjas z "True Love"
Źródło: TVN
Przemek Dyjas z "True Love" znalazł miłość? Choć uczestnik show bardzo się starał, w kolumbijskiej willi nie zbudował żadnej trwałej relacji. Jeszcze w trakcie trwania emisji programu było o nim głośno ze względu na tajemniczą relację z Kingą, która ostatecznie nie doczekała się happy endu. Teraz okazuje się, że serce Przemka jest zajęte! Mężczyzna opublikował romantyczne nagranie.

Przemek Dyjas był uczestnikiem pierwszej edycji show stacji TVN7 "True Love". Choć w programie nie udało mu się znaleźć miłości, jeszcze w trakcie emisji wraz z inną bohaterką programu podsycał plotki. W mediach społecznościowych mężczyzny oraz Kingi pojawiały się romantyczne zdjęcia. Poprzez niektóre publikacje uczestnicy show sugerowali internautom, że połączyło ich silne uczucie, które zaprowadziło parę przed ślubny kobierzec. Ostatecznie wszelkie domysły okazały się błędne, a jedyne, co Kinga i Przemek mieli ze sobą wspólnego, to projekty i zawodowe wyzwania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

TRUELOVE_Oliwia_Marcin_5_2
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Kinga o relacji z Przemkiem

Mimo że oboje zadeklarowali, że łączy ich jedynie przyjaźń, internauci nie dawali za wygraną. Gdy mieli ku temu sposobność, zadawali uczestnikom liczne pytania. Szczególnie chętna do poruszania tematu ich relacji była Kinga. Kilkukrotnie sugerowała, że wraz z Przemkiem mieli szansę na stworzenie czegoś poważnego, jednak się to nie udało. W jednym z Q&A kobieta przyznała, że ich relacja ostatecznie dobiegła końca. Co więcej, przybrała dosyć nieoczekiwany obrót!

Niejednokrotnie fani show pytali uczestników o to, czy mają kontakt z pozostałymi mieszkańcami willi. Choć spędzili ze sobą kilka tygodni, powrót do Polski zweryfikował niektóre znajomości. Okazało się, że Kinga nie rozmawia nie tylko z Marcinem, z którym skonfliktowała się jeszcze w trakcie emisji show w telewizji, ale również z Agatą.

Czytaj więcej: Kinga z "TL" zdradziła, z kim pokłóciła się po programie. Tego się nie spodziewacie

Co ciekawe, relacja z Przemkiem również nie zakończyła się zbyt pozytywnie. Kinga poruszyła temat ekskolegi po imprezie urodzinowej Filona, na której się nie zjawiła. Internauci byli ciekawi, z czego wynikała nieobecność uczestniczki show.

"Mam z Filonem dobrą relację i zawsze koleżeńską. Zależało mi na tym, żeby być, ale jeden z uczestników nie zachował się wobec mnie w porządku i chciałam sobie oszczędzić docinek z jego strony i niemiłej atmosfery. Jestem zdania, że przed takimi wydarzeniami dba się o to, żeby atmosfera dla wszystkich była jak najlepsza" - zdradziła wówczas.

Niedługo później zdradziła, że miała na myśli Przemka! Kobieta zablokowała go nawet na Instagramie i ostatecznie odcięła się od mężczyzny.

"Otaczam się w swoim życiu tylko osobami szczerymi, dla których jestem ważna i którzy zachowują się względem mnie dobrze. Innych usuwam" - odpowiedziała i dodała:

"Owszem mieliśmy dobry kiedy o mnie zabiegał, pokazywał się z najlepszej strony, ale w momencie kiedy stwierdziłam, że nasza relacja nie wyjdzie poza koleżeństwo, stał się względem mnie wyniosły, demonstrował swoje wybujałe ego, na sam koniec wystawiając mnie w kwestii wspólnego transportu na urodziny Filona, mimo że było to dużo wcześniej dogadane. Zauważyłam z jego strony próby manipulacji mną i dla mnie wszystkie te rzeczy to były red flags".

Co ciekawe, nawiązała również do tajemniczej kobiety, która zaczęła pojawiać się w mediach społecznościowych Przemka.

Nie mam kontaktu z Przemkiem i nie chcę mieć. Przemek nie miał po mnie przyjechać. Mieliśmy jechać razem z Warszawy. Mogłam jechać swoim autem albo razem z Kubą. Nie chodzi o transport a o formę rozmowy, albo formę manipulacji, próby ukarania mnie (po otrzymaniu ode mnie informacji, która mogła mu się nie podobać). Z takimi osobami nie chce spędzać czasu, bo atmosfera jest dla mnie bardzo ważna. Nie chciałam słuchać żadnych zaczepek, docinek podczas urodzin itd. a znając Przemka takie by właśnie były. Celowe zdjęcia i filmiki całusami czy chodzeniem za rękę z nową koleżanką też nie był dla mnie zaskoczeniem
- napisała.

"True Love". Serce Przemka jest zajęte?

Ten etap uczestnicy mają już za sobą, a Przemek zdaje się nie zwracać uwagi na zaczepki ekskoleżanki. Natomiast ochoczo publikuje nagrania i zdjęcia z tajemniczą brunetką. Czy to oznacza, że serce uczestnika "True Love" jest zajęte? Na to wychodzi!

Jeden z opublikowanych przez mężczyznę filmów zdaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości. Film składa się z licznych fragmentów pochodzących z prywatnego archiwum Przemka. Uwiecznił w nim wspólne chwile z tajemniczą kobietą. Widać, jak para spędza razem czas, trzyma się za ręce i okazuje sobie uczucia.

Para spędziła wspólnie urodziny Przemka w Paryżu, ochoczo pozując do wspólnych zdjęć. Najwyraźniej publikowane przez mężczyznę materiały nie są jedynie po to, by wbić komukolwiek szpilę.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości