Kinga z "TL" o związkach z młodszymi mężczyznami. Będziecie zaskoczeni!

Kinga z "True Love" znalazła miłość?
Kinga z "True Love" znalazła miłość?
Źródło: player.pl
Kinga była uczestniczką pierwszej edycji "True Love. Nie znalazła miłości w programie i pomimo kilku prób, wciąż jest singielką. Niedawno została zapytana przez fanów o to, czy byłaby w stanie spotykać się ze znacznie młodszym mężczyzną. Odpowiedź kobiety nie pozostawia złudzeń.

Mimo że od finału pierwszej edycji "True Love" minęło kilka miesięcy, fani wciąż z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów. Szczególnie te miłosne, bo w końcu po to przyszli do show — by odnaleźć wymarzone uczucie. Po programie przetrwały dwie pary, choć wydawało się, że również Kinga zaczęła tworzyć relację, która miała szansę na coś więcej.

Niestety tym razem prawda okazała się zgoła inna i losy kobiety oraz Marcina szybko się rozminęły. Mężczyzna ostatecznie powrócił do "True Love" i sięgnął po zwycięstwo, jednak również w przypadku relacji z Oliwią początkowe fajerwerki okazały się kapiszonami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love" – dalsze losy uczestników

TRUELOVE_Oliwia_Marcin_5_2
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
Oliwia z "True Love" o relacji z Maksymem
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Gigi o emocjach przed finałem z Kamilem i ich związku po programie
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia są razem. Ich historia to scenariusz na film
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
"True Love". Maksym i Klaudia zamieszkali razem. "Skoczyliśmy na głęboką wodę"
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: REAKCJA OLIWII NA MAKSYMA I KLAUDIĘ
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA
TRUE LOVE: KLAUDIA I MAKSYM O ROZSTANIU OLIWII I MARCINA

"True Love". Kinga o związkach. Jakie ma podejście do młodszych bądź starszych od siebie mężczyzn?

Jeszcze w trakcie trwania emisji programu Kinga stała się bardzo aktywna w sieci. Ochoczo komentowała to, co widziała na ekranie, często nie szczędząc gorzkich słów. Gdy kurz po nieudanej relacji z Marcinem opadł, po pewnym czasie zaczęła publikować tajemnicze zdjęcia z innym uczestnikiem "True Love" - Przemkiem. Oboje podsycali plotki, sugerując, że stanęli na ślubnym kobiercu. Ostatecznie zdjęcia okazały się jedynie efektami wspólnej sesji zdjęciowej.

W międzyczasie Kinga przyznała, że w trakcie trwania emisji programu pojawił się ktoś w jej życiu, ale relacje nie przetrwała próby czasu. Wciąż jest poszukującą singielką, która ma dosyć jasno sprecyzowane zasady. Niedawno zorganizowała Q&A, podczas którego została zapytana o to, czy związałaby się z o 10 lat młodszym mężczyzną. Uczestniczka show zdradziła, że ma za sobą związek z kimś młodszym.

"Byłam w związku z mężczyzną 8 lat młodszym. Najważniejsze jest to, jakim się jest człowiekiem i jakie się ma podejście do relacji. A przede wszystkim uczucie, dzięki któremu jesteście w stanie przetrwać wszystko. Związek to zawsze jest praca z dwóch stron. Dla mnie liczy się wspólne dobro, wspólne cele, kompromis itd. Jeśli facet 10 lat młodszy będzie miał to wszystko, czego potrzebuję to czemu nie, ale szczerze wątpię, bo ja jestem dojrzała jak na swój wiek i ciężko to przebić młodszemu facetowi. Teraz tacy, którzy mają 28/29 nadal są po prostu chłopcami" - napisała.

"True Love". Kinga o związkach. Co sądzi o młodszych od siebie partnerach?
"True Love". Kinga o związkach. Co sądzi o młodszych od siebie partnerach?
Źródło: Instagram @kinga.truelovepl

Niedługo później pojawiło się kolejne pytanie, tym razem odwrotne: czy związałaby się z o 20 lat starszym partnerem?

"Byłam w związku z 10 lat starszym facetem. Mam też sporo znajomych +/- 15 lat starszych, z którymi nadaję na tych samych falach. Nie mam doświadczeń z aż tak dużą różnicą wieku. Wtedy wchodzą już inne aspekty, które trzeba wziąć pod uwagę i samo uczucie może nie wystarczyć" - przyznała.

Zgadzacie się?

"True Love". Kinga o związkach. Co sądzi o starszych od siebie partnerach?
"True Love". Kinga o związkach. Co sądzi o starszych od siebie partnerach?
Źródło: Instagram @kinga.truelovepl

"True Love". Kinga o relacji z Przemkiem. Doszło do konfliktu?

Uczestniczka "True Love" jakiś czas temu jasno dała do zrozumienia, że jej krótka przygoda z Przemkiem właśnie dobiegła końca. A jak wyglądają relacje Kingi z pozostałymi uczestnikami show? Niedawno odbyły się urodziny Filona, na których z całej ekipy show zjawiło się tylko kilku panów: Mateusz, Kuba, Sebastian oraz Przemek. Solenizant przyznał jednak, że zaprosił wszystkich, ale ci ostatecznie się nie zjawili.

Internautów najwyraźniej zaskoczyło, że na urodzinach zabrakło Kingi. Podczas sesji Q&A uczestniczka "True Love" wyznała, dlaczego się nie pojawiła.

"Mam z Filonem dobrą relację i zawsze koleżeńską. Zależało mi na tym, żeby być, ale jeden z uczestników nie zachował się wobec mnie w porządku i chciałam sobie oszczędzić docinek z jego strony i niemiłej atmosfery. Jestem zdania, że przed takimi wydarzeniami dba się o to, żeby atmosfera dla wszystkich była jak najlepsza" - zdradziła.

Po kilku dniach wyjawiła, kogo miała na myśli. Wyszło na jaw, że to przez Przemka nie przybyła na urodziny.

"Nie mam kontaktu z Przemkiem i nie chcę mieć. Przemek nie miał po mnie przyjechać. Mieliśmy jechać razem z Warszawy. Mogłam jechać swoim autem albo razem z Kubą. Nie chodzi o transport a o formę rozmowy, albo formę manipulacji, próby ukarania mnie (po otrzymaniu ode mnie informacji, która mogła mu się nie podobać). Z takimi osobami nie chce spędzać czasu, bo atmosfera jest dla mnie bardzo ważna. Nie chciałam słuchać żadnych zaczepek, docinek podczas urodzin itd. a znając Przemka takie by właśnie były. Celowe zdjęcia i filmiki całusami czy chodzeniem za rękę z nową koleżanką też nie był dla mnie zaskoczeniem" - dodała.

Czytaj więcej: Kinga z "TL" wyjawia prawdę o relacji z Przemkiem. Zaskakujący obrót spraw

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości