"Ugotowani w parach" – odcinek specjalny z udziałem gwiazd w Wielkanoc na antenie TVN!

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ugotowani w parach" – odcinek specjalny z udziałem gwiazd

W te święta wielkanocne "Ugotowani w parach" zagoszczą na antenie TVN w pełnym gwiazdorskiego blasku wyjątkowym wydaniu. Podczas odcinka specjalnego, trzy zakochane pary z polskiego show-biznesu zmierzą się w gorącym kulinarnym pojedynku. Kto wystąpi w programie i ostatecznie okaże się królem i królową "Ugotowanych w parach"?

Odcinek specjalny "Ugotowanych w parach" z udziałem gwiazd będzie pełen emocji, a uczestnicy będą starać się zaimponować swoim gościom i zdobyć jak najwięcej punktów. Zwycięski duet otrzyma nagrodę, która zostanie przekazana na cele charytatywne, co jest pięknym gestem, szczególnie w święta. Nie przegap tego wyjątkowego odcinka "Ugotowanych w parach" w TVN!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Ugotowani w parach" – odcinek specjalny z udziałem gwiazd
"Ugotowani w parach" – odcinek specjalny z udziałem gwiazd

"Ugotowani w parach" z gwiazdami – kto wystąpi?

W specjalnym wydaniu programu kulinarnego "Ugotowani w parach" zobaczymy, jak znani i lubiani ludzie starają się zaimponować swoim gościom, przygotowując trzydaniowe kolacje. W pojedynku kulinarnym zmierzą się Gabi Drzewiecka i jej partner Łukasz Riedel, Klaudia El Dursi wraz z partnerem Jackiem Leszczyńskim oraz Robert i Patrycja Stockingerowie.

W trakcie wieczornych spotkań na pewno nie zabraknie interesujących rozmów, przeplatanych żartami i czasem nawet gorącymi dyskusjami na kontrowersyjne tematy. Parom będzie towarzyszyć klimatyczna atmosfera, a na stołach zagoszczą smaki inspirowane azjatycką kuchnią oraz włoską kuchnią słoneczną. Jednym z najważniejszych aspektów wieczoru będzie konkurencja, gdyż każda para będzie chciała zaimponować swoim gościom najlepszym menu i atrakcjami. Wieczór z pewnością okaże się niezapomniany, pełen smaków i wrażeń, ale również będzie sporo emocji i wyzwań dla uczestników.

"Ugotowani w parach" z gwiazdami – kiedy oglądać?

"Ugotowanych w parach" można oglądać w każdą środę o godzinie 21.35. Emisja odcinka specjalnego "Ugotowanych w parach" już w Niedzielę Wielkanocną o godzinie 17.55 w TVN.

Mimo że w tym wyjątkowym odcinku programu "Ugotowani w parach" zobaczymy znane i uwielbiane osoby, zasady rywalizacji pozostaną bez zmian - pary ocenią swoje menu nawzajem, przyznając punkty, a zwycięzcy otrzymają nagrodę w wysokości 5 000 złotych. Jednakże tym razem pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel - cała kwota zostanie przekazana na konto organizacji charytatywnej, której cele są bliskie sercu zwycięzców.

Zobacz galerię zdjęć:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości