Programy

Weronika Pawelec z "Top Model" zmaga się z ciężką przypadłością. Czy odnajdzie się w programie?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Weronika Pawelec z "Top Model"

Weronika Pawelec to jedna z uczestniczek, które dostały się do domu "Top Model". Co o niej wiemy?

Weronika Pawelec zmaga się z poważnym schorzeniem. Niedosłuch utrudnia jej codzienne funkcjonowanie, jednak dziewczyna się nie poddaje. Mimo przeciwności losu chce spełnić swoje marzenie o byciu modelką.

Weronika Pawelec z "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek, wzrost

Weronika Pawelec ma 19 lat i jest tegoroczną maturzystką. Pochodzi z Orzelca Dużego. Na co dzień mieszka w Poznaniu. Jest osobą niedosłyszącą i zna język migowy. Ma wszczepiony procesor. Przyznaje, że czasami czuje się zagubiona, szczególnie na castingu do "Top Model" i boot campie, gdzie było bardzo dużo bodźców, które ciężko było jej wyłapać.

19-latka marzy jednak o pracy w modelingu. Uwielbia tańczyć, ćwiczyć i dbać o swoje ciało. Zwróciła uwagę jurorów oryginalną urodą. Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Dawid Woliński i Kasia Sokołowska dostrzegli jej potencjał do pracy w modelingu, dlatego przyznali jej miejsce w domu "Top Model".

"Top Model 11" - uczestnicy: Weronika Pawelec
"Top Model 11" - uczestnicy: Weronika Pawelec Źródło: TVN/Marcin Tyszka
"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać?
"Top Model". Michał Piróg o programie. Czego możemy się spodziewać? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Weronika Pawelec z "Top Model" – Instagram

Weronika Pawelec ma swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziecie ją pod nickiem @weronikaapawelec. 19-latka chwali się w Internecie profesjonalnymi zdjęciami z sesji fotograficznych.

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

11. sezon programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości