Wiktoria Stach z "Hotel Paradise 7" – co o niej wiemy?

Kim jest Wiktoria Stach, nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 7"?
Wiktoria Stach z "Hotelu Paradise 7"
Źródło: Materiały prasowe
Wiktoria Stach to jedna z uczestniczek 7. edycji programu TVN7 "Hotel Paradise". Dziewczyna przypłynęła na rajską plażę i z miejsca wzbudziła ogromne zaciekawienie mieszkańców. Sprawdźcie, co o niej wiemy. Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jakiego partnera szuka?

Do "Hotelu Paradise" dołączają kolejni mieszkańcy. Ostatnio widzowie poznali Justynę Łabudę oraz Pawła Babiucha. Produkcja nie zwalnia tempa. Po bardzo krótkim czasie w programie pojawiła się jeszcze jedna uczestniczka - Wiktoria Stach. Z pewnością zamiesza w raju!

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Klaudia El Dursi o finale "Hotelu Paradise All Stars". Nawiązała do decyzji Julii oraz relacji Sary i Mikołaja

Wiktoria Stach z "Hotel Paradise 7" – co o niej wiemy?

Wiktoria Stach ma 23 lata i przyjechała do Kolumbii z Wrocławia. Dziewczyna studiuje prawo w biznesie i utrzymuje się z pracy na stanowisku asystentki prezesa w kancelarii. Dodatkowo amatorsko zajmuje się modelingiem. Jest świadoma swoich atutów i z chęcią prezentuje ciało na sesjach zdjęciowych. Wolny czas spędza aktywnie – biega, uprawia jogę, trenuje na siłowni lub spotyka się z przyjaciółmi i rodziną.

Wiktoria przyznała, że lubi dominować w grupie i świetnie odnajduje się w roli lidera. Potrafi być zazdrosna i robi się wtedy nieprzyjemna. Jednak ma dwie twarze. Z drugiej strony bardzo ważna jest dla niej empatia. Uczestniczka chętnie udziela rad i wsparcia. Jest bardzo ambitna i zmotywowana do działania. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Wiktoria Stach z "Hotelu Paradise" wyznała, że jeszcze nigdy nie zaznała prawdziwej miłości, a jej dotychczasowe relacje z mężczyznami nie były warte większego zaangażowania. Idealny partner dla niej powinien być ambitny i umieć ją rozbawić. Chciałaby, żeby partner dawał jej poczucie bezpieczeństwa, dlatego kręcą ją dobrze zbudowani, postawni i starsi mężczyźni.

Myślę, że jestem teraz na drodze, która zmierza do tego, żeby w tym życiu się ustabilizować, znaleźć właściwą osobę [...] Mój partner powinien być moim największym przyjacielem
- stwierdziła.

Wiktoria Stach w "Hotelu Paradise 7"

Pojawienie się Wiktorii Stach w "Hotelu Paradise 7" szczególnie zaniepokoiło Karolinę, która zauważyła, że nowa uczestniczka jest w typie jej partnera Marvina. Krzysztof też zawiesił na niej oko. Może się okazać, że więcej dziewczyn będzie czuło się zagrożonych. Jednak nowa uczestniczka od razu stwierdziła, że jej uwagę przykuł Paweł i Krzysztof. Krzysiek przejął inicjatywę i od razu zabrał się za rozmowę z Wiki.

Wejście Wiktorii do programu było spektakularne. Dziewczyna poszła na randkę z Pawłem. Na spotkaniu mężczyzna otrzymał list, z którego dowiedział się, że stworzył z dziewczyną nową parę. Jednak Wiki zauważyła, że Krzysztof też na nią zerka. Którego z panów ostatecznie wybierze? Przekonamy się już wkrótce.

Kolejne odcinki "Hotelu Paradise" zobaczycie od poniedziałku do piątku o godz. 20.00 w TVN 7. Przedpremierowe epizody można oglądać także w Playerze. 

Wiktoria Stach
Kim jest Wiktoria Stach, nowa uczestniczka "Hotelu Paradise 7"?
Wiktoria Stach
Źródło: Materiały prasowe

"Hotel Paradise 7" - uczestnicy

Do tej pory poznaliśmy następujących uczestników 7. edycji programu "Hotel Paradise":

"Hotel Paradise 7" – uczestnicy i uczestniczki
Wojciech "Hollywood" Jakubowski z "Hotel Paradise 7"
Jacek Kania z "Hotel Paradise 7"
Łucja Janik z "Hotel Paradise 7"
"Hotel Paradise 7". Victoria Wojciechowska i Marvin Kruciński
+14
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości