Oto kolejni uczestnicy nowej edycji "Hotelu Paradise". Kim są Victoria Wojciechowska i Marvin Kruciński?

"Hotel Paradise 7". Victoria Wojciechowska i Marvin Kruciński
"Hotel Paradise 7". Victoria Wojciechowska i Marvin Kruciński
Źródło: TVN
Przed nami 7. sezon "Hotelu Paradise". Poznaliśmy personalia kolejnych osób, które przekroczą progi kolumbijskiego raju. Kim są Victoria Wojciechowska i Marvin Kruciński, czyli nowi uczestnicy 7. edycji "Hotelu Paradise"?

Choć jeszcze niedawno oglądaliśmy gwiazdorską edycję "Hotel Paradise All Stars", to już możemy zacierać ręce na kolejny sezon ulubionego show. W sierpniu na antenie stacji TVN7 zadebiutuje 7. już sezon "Hotelu Paradise". Kto tym razem stanie do walki o miłość i nagrodę pieniężną? Poznajmy kolejnych uczestników!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise All Stars". Grzegorz Głuszcz o finale i dalszych losach

Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej. Nie zgadza się z jej słowami
Grzegorz z "HP All Stars" komentuje wywiad Julii Skrodzkiej. Nie zgadza się z jej słowami
Co Julia powiedziała Grzegorzowi tuż po rzucie kulą?
Co Julia powiedziała Grzegorzowi tuż po rzucie kulą?
"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka była w związku podczas kręcenia programu?
"Hotel Paradise All Stars". Julia Skrodzka była w związku podczas kręcenia programu?
Grzegorz Głuszcz odkrył tajemnicę Juli Skrodzkiej. Ciężko w to uwierzyć...
Grzegorz Głuszcz odkrył tajemnicę Juli Skrodzkiej. Ciężko w to uwierzyć...
Grzegorz Głuszcz gorzko o finale "HP All Stars". "Czuję się oszukany"
Grzegorz Głuszcz gorzko o finale "HP All Stars". "Czuję się oszukany"

Victoria Wojciechowska z "Hotel Paradise 7" - kim jest?

Viktoria Wojciechowska, 22-letnia mieszkanka Oleśnicy, to studentka zarządzania zasobami ludzkimi pracująca jako specjalistka ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego.

Urodzona w Niemczech, spędziła tam swoje pierwsze 11 lat życia, co zapewne wpłynęło na jej wielojęzyczność. Victoria płynnie posługuje się angielskim, niemieckim i polskim, a także ma w planach naukę języka hiszpańskiego.

Podróżowanie to jej wielka miłość. Zafascynowana nowymi miejscami i kulturami, Victoria często wyrusza w podróże, które dokumentuje w filmach. Montaż filmów to kolejna pasja, która sprawia jej wiele radości. W tej dziedzinie chciałaby się rozwijać dalej.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się zdystansowana, ale to tylko pozory. Jest pełna życia i ciekawości, z pasją i entuzjazmem wchodzi w różne sytuacje. Dbając o przyjaciół, zawsze stara się tworzyć dobrą atmosferę. Jednak potrafi również stanąć w obronie siebie i swoich przekonań, zwłaszcza gdy napotyka na kłamstwa.

Victoria uwielbia tańczyć i bawić się na festiwalach oraz imprezach. To energia i dynamika towarzyszące tanecznej muzyce sprawiają, że czuje się swobodnie i szczęśliwie.

Mimo że większość życia spędziła w związkach, jest teraz singielką od kilku miesięcy. Ostatnia relacja ograniczała ją, więc teraz chce skupić się na realizacji własnych marzeń. Jej ideał to wysoki, wysportowany brunet o latynoskim typie urody, z wyznaczonymi celami i marzeniami.

Victoria Wojciechowska z "Hotel Paradise 7"
Victoria Wojciechowska z "Hotel Paradise 7"
Victoria Wojciechowska z "Hotel Paradise 7"
Źródło: TVN7

Marvin Kruciński z "Hotel Paradise 7" - kim jest?

Marvin Kruciński, 24-letni mieszkaniec Dobrego Miasta, jest pełen energii i pasji. Marvin jest bankierem, który jednak nie ogranicza się tylko do świata finansów. W przeszłości trenował kick-boxing, a obecnie fascynuje się kalisteniką, co wymaga zarówno siły, jak i zwinności.

Jednym z ważnych elementów życia Marvina jest muzyka. To jego ojciec, profesjonalny muzyk, przekazał mu tę pasję, która stała się integralną częścią jego tożsamości. Na instrumentach muzycznych takich jak skrzypce, perkusja czy gitara, Marvin wyraża swoje emocje i tworzy unikalne brzmienia. Jednak jego artystyczne ambicje sięgają dalej — obecnie zajmuje się pisaniem tekstów i śpiewaniem, planując związać z tym przyszłość.

Marvin to osoba o wyjątkowej zdolności do przyswajania języków obcych. W wieku 24 lat płynnie posługuje się niemieckim, włoskim oraz angielskim. Nie brakuje mu również odwagi do przeżywania intensywnych momentów.

Marvin prowadzi sportowy tryb życia, uwielbia aktywność fizyczną i adrenalinę. Jego miłość do motocykli i poszukiwanie ekstremalnych wrażeń, takie jak skoki ze spadochronem, pokazują jego nieustanną chęć do odkrywania nowych horyzontów.

Marvin ma również swoją delikatną stronę — bliski kontakt z siostrą bliźniaczką świadczy o jego potrzebie tworzenia silnych więzi rodzinnych. Jego poprzedni związek trwał 3,5 roku, ale zakończył się zdradą, co pozostawiło trwały ślad w jego relacjach i trudności z zaufaniem. W kontaktach z kobietami Marvin balansuje między rolą "bad boya" a romantyka. Pomimo przygód na jedną noc, głęboka rozmowa i duchowe połączenie są tym, czego szuka w relacjach.

Marvin Kruciński marzy o prawdziwej miłości i poszukuje kobiety, która będzie łączyć w sobie sportowego ducha, charyzmę oraz dobre maniery.

Marvin Kruciński z "Hotel Paradise 7"
Marvin Kruciński z "Hotel Paradise 7"
Marvin Kruciński z "Hotel Paradise 7"
Źródło: TVN7

"Hotel Paradise 7" – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowy, pierwszy odcinek siódmej edycji "Hotelu Paradise" już 28 sierpnia o 20:00 na antenie TVN7 i w Playerze.

"Hotel Paradise 7" – uczestnicy i uczestniczki
Wojciech "Hollywood" Jakubowski z "Hotel Paradise 7"
Jacek Kania z "Hotel Paradise 7"
Łucja Janik z "Hotel Paradise 7"
"Hotel Paradise 7". Victoria Wojciechowska i Marvin Kruciński
+14
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości