Izabela Kuna o pogoni za doskonałością. "Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco dobra"

Źródło: "Co Za Tydzień"
Wizyta na planie serialu "Klara" cz. 1
Wizyta na planie serialu "Klara" cz. 1
Wizyta na planie serialu "Klara" cz. 2
Wizyta na planie serialu "Klara" cz. 2
Izabela Kuna to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Właśnie możemy ją oglądać w najnowszej produkcji Playera, pt. "Klara". Aktorka wciela się w niej w tytułową postać. Ekipa programu "Co Za Tydzień" odwiedziła plan produkcji podczas nagrywania jednej ze scen. Izabela Kuna w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiedziała o swojej roli, ale też wewnętrznej i zewnętrznej przemianie, która w niej zaszła na przełomie lat.

Serial "Klara" jest ekranizacja dwóch książek Izabeli Kuny. Opowiada o losach 40-letniej singielki, poszukującej miłości. Projekt jest dziełem Marka Modzelewskiego, który prywatnie jest partnerem Izabeli Kuny. Oprócz aktorki na ekranie możemy zobaczyć takie gwiazdy jak Piotr Adamczyk, Katarzyna Warnke czy Adam Woronowicz.

Izabela Kuna o swojej przemianie

Izabela Kuna opowiedziała w rozmowie z Olivierem Janiakiem o trudnej drodze do samoakceptacji. Gwiazda nie zwalnia tempa i przekonuje, że każdy wiek jest dobry na zmiany. Bez ogródek przyznała, że kończy w tym roku 53 lata. Jaki jest sekret jej olśniewającego wyglądu?

To jest ciężka praca, mało jem i ćwiczę
- wyznała Iza Kuna.

Aktorka zawsze uznawana była za oddaną pracy i skupioną na swojej karierze. W wywiadzie opowiedziała o latach gonienia za doskonałością.

Moje całe życie goniłam za czymś, bo wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco dobra w żadnej rzeczy. I miałam zawsze same piątki, bardzo dobrze się uczyłam i olimpiady, różne rzeczy. I tak ciągle chciałam dorównać innym
- wyjaśniła serialowa Klara.

Aktorka nie zdradziła przyczyn tych ciągłych wątpliwości, ale wyjaśniła, że przychodzi taki czas, kiedy trzeba spojrzeć na siebie przez inny pryzmat. Dopiero spojrzenie na życie z perspektywy dokonań, pomogło aktorce.

- Może trochę późno, ale zrozumiałam, że jestem na takim etapie, jakim jestem. I to jest coś, co mnie buduje - powiedziała.

Izabela Kuna teraz już nie boi się powiedzieć, że jest fajną osobą. Aktorka jasno podkreśliła, że ten sukces to nie jest tylko kwestia jej indywidualnej determinacji, ale także praca wielu ludzi, którzy stoją za nią, pomagają jej, m.in. terapeutów, trenerów i dietetyków.

Izabela Kuna o serialu "Klara"

Izabela Kuna w wywiadzie z magazynem "Co Za Tydzień" wyznała, że jest bardzo szczęśliwa, że może grać w serialu "Klara". Wcielenia się w postać, którą sama napisała, to emocjonalne doświadczenie o wyjątkowym znaczeniu.

- Nigdy nie mówię, że to będzie super albo, że będzie łatwe. Nic nie jest łatwe, wszystko jest trudne dla mnie, ale jestem wzruszona. Jestem wzruszona i bardzo, bardzo szczęśliwa - wyznała aktorka.

Czasami wizja pojawiająca się w scenariuszu interpretowana przez kolegów z planu wzrusza aktorkę do łez. To pokazuje, jak szczere jest jej zaangażowanie w projekt. Artystka podkreśliła to, mówiąc o współpracy między aktorami.

- Jak dzisiaj Kasia Warnke z Adasiem Woronowiczem mieli scenę, to aż bym się chciała popłakać, bo oni tak po prostu pięknie grają - wyjaśniła.

Według artystki to, co szczególnie urzeknie widzów, to nowatorskie spojrzenie na postacie i nowoczesne podejście do realizacji serialu.

- Idę za nowoczesnością, za świeżością spojrzenia na bohaterów, na ich wnętrze, myśli i wszystkie inne rzeczy. Wydaje mi się, że najważniejsze w tym wszystkim są prawda i poczucie humoru - powiedziała gwiazda.

Izabela Kuna chciała skupić się na utrzymaniu autentyczności postaci i prawdziwości ich relacji, ale bez wejścia w moralizatorski ton. Kino dla niej ma pozostać rozrywką.

- Te relacje, które są czasami śmieszne, czasami smutne, one gdzieś w swojej genezie są bardzo prawdziwe, ale też bywają dramatyczne. Kino jest rozrywką i oczywiście płaczemy i śmiejemy się, ale to jest ciągle rozrywka i ja nie chcę nikogo uczyć niczego. Bo sama też pewnie się uczę i niewiele rzeczy jeszcze umiem. To jest właśnie taka opowieść - stwierdziła główna bohaterka produkcji.

A co na temat swoich ról w serialu "Klara" powiedzieli Piotr Adamczyk, Katarzyna Warnke i Adam Woronowicz? Zobacz wideo!

Serial "Klara"
Serial "Klara"
Serial "Klara"
Serial "Klara"
Serial "Klara"
+3
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości