Księżna Kate powróciła do pracy. Zaskakujące czym zajęła się w pierwszej kolejności

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: Getty Images
Księżna Kate po dłuższej przerwie związanej z operacją i rekonwalescencją powróciła do pracy. Zagraniczne media podają, że żona przyszłego króla zaangażowała się w pracę na rzecz jednej z fundacji. Informację na temat temat podał rzecznik Pałacu Kensington.

Księżna Kate czyli Catherine Elizabeth Middleton, jest żoną księcia Wiliama. Monarchini jest matką trojga dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Wraz z mężem angażuje się w wiele działań charytatywnych i społecznych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aleksandra Czajkowska i Zuzanna Bernat
Jacy rodzice, takie dzieci? 15. Zuzanna Bernat o hejcie, aktorstwie i relacji z mamą Beatą Kawką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Księżna Kate znowu pracuje?

Kate Middleton wróciła do pracy, o czym poinformowały brytyjskie media. Przypomnijmy, że księżna Kate ostatni raz publicznie wystąpiła w Boże Narodzenie.

Jakiś czas temu mówiło się, że żona księcia Wiliama powróci do pracy po Wielkanocy, potem pojawiły się w mediach informacje, które świadczyły o tym, że może się to stać znacznie później.

Teraz okazuje się, że księżna Kate aktualnie pracuje z domu podczas kampanii "Shaping Us" dla Królewskiej Fundacji Centrum Wczesnego Dzieciństwa. Informacje na ten temat pojawiły się w "The Telegraph" po tym, jak przekazał je rzecznik Pałacu Kensington.

"Księżna była na bieżąco informowana o przebiegu całego procesu" - brzmi fragment oświadczenia.

W najnowszych badaniach dotyczących zachowań społecznych najmłodszych uwzględniono Alarmową Skalę Niepokoju Dziecka (ADBB). Page Six donosi, że to Kate Middleton proponowała zastosowanie tej metody. Możemy więc założyć, że jej zainteresowanie sprawą było istotne.

W sieci pojawiło się nagranie z księżną Kate

Niedawno "The Sun" donosił o spotkaniu księżnej Kate przez mieszkańców w Windsorze. Mimo braku fotograficznego dowodu na to zdarzenie, tabloid zamieścił szczegółowy opis wyglądu księżnej w momencie zauważenia. 

"Po tym wszystkim, co można przeczytać w mediach, byłem w szoku, gdy ją zobaczyłem. Kate jak gdyby nigdy nic robiła zakupy z Williamem. Wyglądała na szczęśliwą, zrelaksowaną, zdrową - czytamy.

Księżna Kate wraz ze swoim mężem została zauważona na targowisku, oddalonym o 2 km od ich domu Adelaide Cottage w Windsorze.

Po kilku dniach w mediach pojawiło się nagranie z zakupów księżnej Kate. Monarchini ma na sobie strój sportowy, wygląda na szczęśliwą, a jej twarz jest pełna uśmiechu. Zobaczcie sami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości