Co się wydarzy w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Dojdzie do szarpaniny. Ola straci dziecko?

Co się wydarzy w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Alan uderza na ulicy Olę
Co się wydarzy w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Alan uderza na ulicy Olę
Źródło: Player.pl
W przyszłym tygodniu widzów "Na Wspólnej" czeka wiele zaskakujących scen. Na pierwszym planie będzie Ola i jej trudna sytuacja. Alan za pomocą zatrudnionej pani detektyw namierza dziewczynę. Punktem kulminacyjnym będzie bezpośrednie starcie, w którym psychopata wyrywa nosidełko z dzieckiem z rąk Oli. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Odcinek 3706. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3706. "Na Wspólnej" policja organizuje zasadzkę na stalkera Marty. Stróże prawa przeszukują gmach telewizji, w której pracuje Hofferówna, celem znalezienia dowodów świadczących o tym, kto jest prześladowcą dziennikarki. Roma otacza Martę opieką na pokaz. Wie dobrze, że gdy prawda wyjdzie na jaw, to będzie skończona. W międzyczasie Lenarska bierze udział w przesłuchaniu, podczas którego bardzo się stresuje.

Odcinek 3707. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3707. "Na Wspólnej" Alan nie poprzestaje w poszukiwaniach Oli. Mężczyźnie podstępem udaje się zdobyć nowy numer matki jego dziecka. Gdy Ziemińska odbiera telefon, jest przerażona tym, że może być obserwowana przez Alana. Czerski radzi jej, aby zmieniła miejsce, w którym się ukrywa. Nie wie jeszcze, że będzie to jej największy błąd.

ZOBACZ, CO JESZCZE WYDARZY SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3708. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3708. "Na Wspólnej" pani detektyw, którą zatrudnił Alan, namierza dziewczynę, gdy ta wychodzi z dzieckiem i rodziną, aby zmienić miejsce, w którym się ukrywają. Kobieta daje znać mężczyźnie. Alan wraz z zatrudnionymi osiłkami śledzi Czerskiego, Olę i dziecko. Psychopatyczny mężczyzna w napada na dziewczynę i w brutalny sposób odbiera jej nosidełko z dzieckiem.

Odcinek 3709. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3709. "Na Wspólnej" pani detektyw, którą zatrudnił Alan, zdaje sobie sprawę, że jej mocodawca jest złym człowiekiem. Kobieta ma tajemniczy plan wobec mężczyzny, który odmieni los Oli i jej maluszka. Decyduje się na heroiczny czyn i oddać pociechę matce. Czy uda jej się odebrać dziecko Alanowi?

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości