Seriale

"Co za wiosna". Seriale Playera w wiosennej ramówce

Seriale

Źródło:
TVN

Wiosną w serwisie player.pl możemy oglądać kontynuację znanych i lubianych seriali oraz całkiem nowe produkcje. Oto, co czego możemy się spodziewać.

Wiosną w serwisie palyer.pl będziemy mogli oglądać kontynuację uwielbianego przez widzów serialu "Tajemnica zawodowa". Premierę będzie miał także długo wyczekiwany drugi sezon serialu "Nieobecni". Ale nie zabraknie nowości. Player szykuje wspaniały, pełen humoru serial "Herkules". O czym dokładnie opowiada?

"Tajemnica zawodowa 2"

Uwielbiany przez widzów serial TVN "Tajemnica zawodowa" z Cezarym Pazurą, Magdaleną Różczką i Anną Dereszowską powrócił już na Playera z drugim sezonem. Dalej śledzimy losy skomplikowanego trójkąta miłosnego – byłego małżeństwa Andrzeja i Julii Żurawskich i kochanki Andrzeja, Kingi. W nowym sezonie niewierny Andrzej staje na celowniku obu kobiet, które jednoczą siły przeciw niemu. Jak to się skończy? Możecie sprawdzić w każdej chwili. Nowy sezon "Tajemnicy zawodowej" jest już dostępny w serwisie player.pl.

"Nieobecni 2"

Hitowy serial Playera "Nieobecni" z Piotrem Głowackim, Justyną Wasilewską i Danutą Stenką w rolach głównych wróci niedługo z nowym sezonem. Serial opowiada o poszukiwaniach bliskich osób, które zaginęły. W pierwszym sezonie śledziliśmy historię Mili, która wraca do rodzinnego miasteczka na święta Bożego Narodzenia. Wtedy odkrywa, że jej cała rodzina zniknęła w tajemniczych okolicznościach. W drugim sezonie na pierwszy plan wychodzi postać Elżbiety Zawady i sprawa zaginięcia jej córki. Czy dziewczyna żyje? Co się z nią stało? Dowiemy się już niedługo. Serial "Nieobecni" to wciągająca opowieść o emocjach, nadziei i relacjach rodzinnych, które w życiu każdego są najważniejsze.

"Herkules"

Nowa propozycja Playera "Herkules" to lekki serial kryminalny okraszony humorem. W rolach głównych zobaczymy Rafała Maćkowiaka i Weronikę Książkiewicz. To nietuzinkowy duet: aspirujący i nieco ekscentryczny detektyw oraz energiczna policjantka. Tytułowy bohater serialu, Herkules Nowak, to introwertyk skupiony na danych oraz faktach. Sylwia zaś działa intuicyjnie, i potrafi dogadać się z każdym, dzięki czemu wspólnie tworzą bardzo ciekawy team. Każdy odcinek to nowa kryminalna sprawa do rozwiązania. "Herkules" będzie dostepny już w kwietniu w serwisie player.pl.

Czytaj też:

Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości