Zagrała Beatkę w "BrzydUli", a potem zniknęła. Jak teraz wygląda Kalina Janusiak?

Kalina Janusiak w "Brzyduli"
Kalina Janusiak w "Brzyduli"
Źródło: TVN
Kalina Janusiak zdobyła sympatię widzów rolą rezolutnej Beatki, siostry Uli w serialu "BrzydUla". Kiedy po 10 latach serial reaktywowano, dorosła już dziewczyna nie zdecydowała się wrócić na plan. Jak się okazuje, na zawsze zrezygnowała z aktorstwa i wybrała inną ścieżkę zawodową. Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje?

Widzowie zapamiętali Kalinę Janusiak jako małą, uroczą dziewczynkę, a tymczasem jest już ona dorosłą kobietą. Ma 22 lata i skończyła studia licencjackie. Jaki zawód wybrała? Jak dzisiaj wygląda?

Kalina Janusiak zagrała Beatkę w "Brzyduli"

Kalina Janusiak w serialu "BrzydUla" zagrała u boku takich sław jak Marek Włodarczyk czy Julia Kamińska. Co ciekawe serial nie był debiutem aktorskim kilkuletniej wtedy dziewczynki. Wystąpiła wcześniej m.in. w produkcji telewizyjnej "Wiedźmy" czy "Hotel pod żyrafą i nosorożcem". Mało kto wie, że Kalina Janusiak jest córką znanego aktora Artura Janusiaka. Zagrał on w produkcjach takich jak "Pod powierzchnią", "Planeta singli" czy oscarowa "Ida" Pawła Pawlikowskiego.

Kiedy po 10 latach nieobecności na antenę TVN wrócił serial "BrzydUla"w rolę Beatki Cieplak, młodszej siostry głównej bohaterki, nie wciela się już Kalina Janusiak, ale inna aktorka - Nel Kaczmarek. Dlaczego Kalina Janusiak nie wróciła do roli, która zapewniła jej popularność?

Nel Kaczmarek zastąpiła Kalinę Janusiak w "Brzyduli 2"
Nel Kaczmarek zastąpiła Kalinę Janusiak w "Brzyduli 2"
Źródło: TVN
Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"
Julia Kamińska szczerze o głównej roli w serialu "BrzydUla"
Julia Kamińska wyjawiła kulisy pracy na planie serialu "BrzydUla". Zdradziła, co zaskoczyło ją najbardziej.

Kalina Janusiak - co teraz robi i jak wygląda?

Kalina Janusiak skradła serca widzów rolą Beatki w "Brzyduli", jednak nie chciała wracać na plan serialu. 22-latka całkowicie zrezygnowała z kariery aktorskiej, ale nadal pracuje w branży filmowej. Zatrudniła się w jednej w warszawskich firm zajmujących się produkcją filmów. Wcześniej skończyła studia licencjackie w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Kalina Janusiak tłumaczyła w jednym z wywiadów, że życie rozchwytywanej celebrytki jest nie dla niej, dlatego w liceum zdecydowała się wybrać inną ścieżkę zawodową, jednak wciąż związaną z biznesem filmowym.

"Miałam plany, żeby iść do szkoły aktorskiej. Jednak w drugiej klasie liceum zorientowałam się, że lepiej czuję się w organizacyjnych rzeczach, w planowaniu. Pomyślałam, żeby studiować organizację produkcji filmowej. Teraz się tym zajmuję. Studiuję i pracuję w zawodzie"- powiedziała serialowa Beatka cytowana przez Plotka.

Jak dzisiaj wygląda Kalina Janusiak? Dziewczyna prowadzi swój profil na Instagramie, dzięki temu możemy zobaczyć, jak wyrosła Beatka z "BrzydUli". Zobaczcie sami!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości