Wspaniała wiadomość dla fanów "Na Wspólnej". Do serialu wraca kolejna gwiazda

Do "Na Wspólnej" powróci wielka gwiazda
Do "Na Wspólnej" powróci wielka gwiazda
Źródło: x-news
Serial "Na Wspólnej" zyskał popularność m.in. dzięki znakomitej obsadzie aktorskiej, która ma liczne grono oddanych fanów. Niedawno mogliśmy być świadkami, jak na planie pojawiła się Małgorzata Socha, a wkrótce na ekrany powróci kolejna dobrze znana wszystkim gwiazda. O kim mowa?

Serial "Na Wspólnej" jest obecny na antenie TVN od 27 stycznia 2003 roku. W produkcji przez lata grało wiele rozpoznawalnych twarzy, a ich postacie zdobyły sympatię publiczności. W serialu mogliśmy zobaczyć m.in. Ewę Gawryluk, Joannę Jabłczyńskę, Bożenę Dykiel, Jakuba Wesołowskiego, Kazimierza Mazura czy Julię Kamińską.

Resztę artykułu przeczytasz poniżej wideo:

czt1404_sochanawspolnej
Małgorzata Socha o powrocie do "Na Wspólnej"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Anna Samusionek wraca do "Na Wspólnej"

Serial "Na Wspólnej" jest emitowany na kanale TVN od ponad dwóch dekad i nadal cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Teraz wielbiciele produkcji będą mieć kolejny powód do radości, a to wszystko z powodu jeszcze jednego powrotu do produkcji. Chodzi o Ilonę Zdybicką, którą od lat odgrywa Anna Samusionek.

Mimo iż aktorka występowała w tym popularnym serialu od 2009 roku, to jednak w ostatnim czasie jej bohaterka nie pojawiała się na ekranie. Niektórzy z fanów Anny Samusionek obawiali się nawet, że aktorka w "Na Wspólnej" się już nie pojawi. Nic bardziej mylnego. Odgrywana przez nią postać będzie obecna w najbliższych odcinkach produkcji.

Poniżej znajdziecie zdjęcia z planu serialu, a konkretnie odcinka 3826., na których można dostrzec dawno niewidzianą w serialu postać. Niedawne ponownie pojawianie się w produkcji Małgorzaty Sochy, a teraz powrót na plan Anny Samusionek, to pewnie jedne z wielu niespodzianek, które dla widzów przygotowała produkcja.

Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Anna Smusionek powróci do "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Katarzyna Chorzępa o scenach intymnych w "Na Wspólnej"

Katarzyna Chorzępa, znana z roli Elizy Cieleckiej w serialu "Na Wspólnej", w rozmowie z Norbertem Żyłą na łamach cozatydzien.tvn.pl, podzieliła się swoimi odczuciami na temat grania scen o charakterze intymnym w tej produkcji. Aktorka przyznała, że jedna z takich scen, w której partnerował jej Jarek, była dla niej dużym wyzwaniem.

Gra nago przed kamerą okazała się dla niej doświadczeniem pełnym zażenowania. Musiała odrzucić myśli o obecności reszty zespołu na planie, jednocześnie skupiając się na tym, aby dobrze się zaprezentować.

- To była scena mojego "pierwszego razu" z serialowym Jarkiem. Konieczność rozbierania się przed kamerą była dla mnie nowym doświadczeniem i niezwykle stresującym. Z jednej strony musiałam zapomnieć o obecności całej ekipy, z drugiej zaś — skupić się na grze aktorskiej - powiedziała Katarzyna Chorzępa.

Przeczytaj całość: Katarzyna Chorzępa o scenach intymnych w "Na Wspólnej", kompleksach i życiu prywatnym [TYLKO U NAS]

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości