Tak zmienili się aktorzy z serialu "Magda M.". Zobaczcie, jak wyglądali 19 lat temu

Obsada serialu "Magda M."
Obsada serialu "Magda M."
Źródło: mwmedia
"Magda M." to kultowy serial. Emitowany był przez telewizję TVN od 6 września 2005 do 5 czerwca 2007. Fani chętnie powracają wspomnieniami do czasów, gdy oglądali na ekranie ulubionych bohaterów. Zobaczcie, jak wyglądała obsada serialu kiedyś, a jak prezentuje się dziś.

Początkowo serial chciano zakończyć na trzecim sezonie, ale produkcja cieszyła się taką popularnością, że twórcy postanowili nakręcić dodatkową, 10-odcinkową serię. "Magda M." powstała 19 lat temu, ale serial wciąż jest aktualny, wzrusza i bawi widzów.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

26022024_CAPITOL_BRODZIK_KRYTYKA
Joanna Brodzik o zawodzie. Zdradziła, kto jest największym krytykiem aktora
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Obsada serialu "Magda M." - kiedyś i dziś

Tytułową rolę w serialu otrzymała Joanna Brodzik. Wcieliła się w rolę trzydziestoletniej prawniczki Magdaleny Miłowicz, która pracowała w jednej z warszawskich kancelarii Waligóra&Wspólnicy. Kobieta reprezentowała typ romantyczki i marzycielki.

Poniżej zdjęcia obsady z czasów realizacji serialu, około 2006 roku, oraz ich teraźniejsze fotografie.

Joanna Brodzik
Joanna Brodzik
Źródło: mwmedia

Magda zakochała się w Piotrze Korzeckim, granym przez Pawła Małaszyńskiego. Mężczyzna również był prawnikiem. Para spotkała się w niezręcznych okolicznościach, ponieważ bohaterka reprezentowała jego byłą żonę podczas ich sprawy rozwodowej.

Paweł Małaszyński
Paweł Małaszyński
Źródło: mwmedia

Wojciech Płaska to kolejny bohater serialu, przyjaciel i wspólnik Piotra Korzeckiego. Bartłomiej Kasprzykowski rewelacyjnie wcielił się w rolę nieco nieokrzesanego prawnika.

Bartłomiej Kasprzykowski
Bartłomiej Kasprzykowski
Źródło: mwmedia

Katarzyna Bujakiewicz wcieliła się w rolę Marioli Adamskiej, która pracowała w kancelarii Piotra Korzeckiego i Wojciecha Płaski. Była zaręczona, ale do ślubu nie doszło, ponieważ zakochała się z wzajemnością w drugim z wymienionych prawników.

Katarzyna Bujakiewicz
Katarzyna Bujakiewicz
Źródło: mwmedia

"Magda M." - jak wyglądają aktorzy 19 lat po premierze serialu?

Magdalena Miłowicz otaczała się wiernym gronem przyjaciół. W skład jej "świty" wchodziła m.in. Agata Bielecka grana przez Darię Widawską.

Daria Widawska
Daria Widawska
Źródło: mwmedia

Przyjacielem i kolegą z pracy głównej bohaterki był dobroduszny Łukasz Zaniewicz. W tej roli wystąpił Jacek Braciak.

Jacek Braciak
Jacek Braciak
Źródło: mwmedia

Drugą przyjaciółką Magdaleny była Karolina Waligóra, żona właściciela kancelarii, w której pracowała bohaterka serialu. Zagrała ją Katarzyna Herman.

Katarzyna Herman
Katarzyna Herman
Źródło: mwmedia

Bartłomiej Świderski wcielił się w postać Sebastiana Lewickiego — przyjaciela Magdaleny Miłowicz. Był to trzydziestoparoletni homoseksualista, z zawodu fotograf. Magda mogła na nim zawsze polegać.

Bartłomiej Świderski
Bartłomiej Świderski
Źródło: mwmedia

Postać grana przez Szymona Bobrowskiego to Bartek Malicki — nakreślony jako pewny siebie i arogancki prawnik. Ciekawa była jego relacja z Magdą. Oboje szczerze działali sobie na nerwy.

Szymon Bobrowski
Szymon Bobrowski
Źródło: mwmedia

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości