Co się wydarzy w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Kamil doświadczy bolesnej straty 

Kamil z "Na Wspólnej"
Co się wydarzy w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Kamil doświadczy bolesnej straty 
Źródło: x-news
W przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej" widzowie zobaczą wiele dramatycznych scen. Kamil, który niedawno dowiedział się, że jest ojcem dziecka Anny, będzie świadkiem porodu ukochanej. Niestety, na szpitalnej sali dojdzie do nieoczekiwanych komplikacji. Zobacz opis odcinków.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Odcinek 3690. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3690. "Na Wspólnej" Kamil otrzyma ostateczne potwierdzenie, że jest ojcem dziecka Anny. Kiedy kobieta w końcu wyzna prawdę Hofferowi, wszystko zacznie wskazywać na to, że postanowią dać sobie kolejną szansę. Niedługo po tym, Kamil wraz z matką swojego dziecka trafią do szpitala. Powodem tego będzie niespodziewany atak bolesnych skurczy u kobiety.

Odcinek 3691. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3691. "Na Wspólnej" Kamil towarzyszy Annie podczas niezwykle trudnych chwil. Skurcze kobiety są coraz bardziej bolesne. W końcu dochodzi do oczekiwanego porodu. Gdy dziecko przychodzi na świat i jest na rękach Kamila, Anna nieoczekiwanie traci przytomność. Lekarze szybko interweniują, ponieważ sytuacja, w której się znalazła zagraża jej życiu.

Kamil z "Na Wspólnej"
Anna podczas porodu nieoczekiwanie straciła przytomność
Kamil z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Odcinek 3692. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3692. "Na Wspólnej" Kamil musi się zmierzyć z jedną z najcięższych sytuacji w swoim życiu. Mężczyzna dowiaduje się, że Anna zmarła podczas porodu. W szpitalu pojawia się zrozpaczona matka kobiety. Rodzicielka Anny nie potrafi pogodzić się z jej odejściem. Kamil stara się być dla niej wsparciem w tych trudnych chwilach. Igor odwozi mężczyznę do domu, jednak widzi, że ten nie radzi sobie ze stratą.

Odcinek 3693. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3693. "Na Wspólnej" Kamil coraz bardziej pogrąża się w odmętach własnej rozpaczy i smutku. Mimo to mężczyzna będzie wszystkich zapewniał o tym, że sobie radzi z ciężką sytuacją, w której się znalazł. Ula będzie wspierała ojca w tych niewątpliwie trudnych życiowych momentach. Jednak czy jej pomoc wystarczy? Czy Kamil sobie poradzi?

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości