"Na Wspólnej" odcinek 3689. Ola stawia czoła toksycznemu partnerowi. Czy odbierze Alanowi dziecko?

Ola, Alan z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej" odcinek 3688. Ola stawia czoła toksycznemu partnerowi. Czy odbierze Alanowi dziecko?
Źródło: x-news
W nowym odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielu zaskakujących wydarzeń. Po latach prześladowań Ola, która na chwilę przyleciała do Warszawy z Londynu, wreszcie podniesie rękawicę i zawalczy o siebie i dziecko.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Ola bierze się w garść. Podejmuje walkę z Alanem dla dobra dziecka

W najnowszym, 3689. odcinku "Na Wspólnej" Ola, która przez wiele lat była dręczona psychicznie przez partnera, wreszcie zdecyduje się mu postawić. Przypomnijmy, że w jednym z poprzednich odcinków kobieta uciekła z malutkim dzieckiem przed swoim oprawcą.

Wcześniej dziewczyna szukała już u pomocy Czerskiego, jednak z powodu działań Alana nie doszło ostatecznie do spotkania Oli z prawnikiem. Teraz udaje im się wreszcie zobaczyć. Czerski zgadza się reprezentować ją w sądzie. Zdecydowana Ola nie tylko zamierza odejść od Alana, ale również zabrać syna i na stałe zamieszkać w Polsce.

Co ciekawe, Czerski mimo początkowych obaw wynikających z faktu, że Alan również jest prawnikiem, decyduje się na podjęcie wyzwania. Po spotkaniu z adwokatem Ola decyduje się na rozmowę z rodzicami. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce odbierze Alanowi dziecko.

Czy kobiecie uda się wreszcie uwolnić od oprawcy?

Alan, Marta z "Na Wspólnej"
Marta od dawna jest dręczona przez Alana
Alan, Marta z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

W kolejnym odcinku serialu "Na Wspólnej" widzowie będą świadkami wielu interesujących wydarzeń. Marta, która od dawna jest prześladowana przez stalkera, oskarża o to swojego szefa. Dziennikarka jest na skraju załamania nerwowego, a jej sytuację pogarsza obecność w pobliżu pracodawcy. Wspomnianemu nie spodobają się oskarżenia prezenterki.

Czy będzie to niosło za sobą konsekwencje zawodowe? Czy prezes jest stalkerem?

Tymczasem Karol jest w szoku, kiedy odkrywa, że ojciec jego dziewczyny, Ali, ma romans z jego byłą, Magdą. Spotyka ich przypadkiem na ulicy, gdzie zauważa, jak się całują. Karol boi się powiedzieć partnerce o romansie jej ojca, obawiając się, że dziewczyna znowu zacznie zażywać narkotyki.

Czy Ala dowie się o romansie ojca?

Odcinek 3689. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 14.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości