Co się wydarzy w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Marta w szoku. Stalker nadaje z telewizji

Marta z "Na Wspólnej"
Co się wydarzy w przyszłym tygodniu w "Na Wspólnej"? Marta w szoku. Stalker nadaje z telewizji
Źródło: Player.pl
W przyszłym tygodniu widzów "Na Wspólnej" czeka wiele emocjonujących chwil. Policja pokaże Marcie, z którego miejsca kontaktuje się z nią stalker. Okaże się, że to budynek telewizji, w której pracuje. Hofferówna będzie w szoku. Grono podejrzanych znacznie się zawęża. Zobacz opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Odcinek 3702. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3702. "Na Wspólnej" Ola robi wszystko, aby Alan nie mógł jej namierzyć. Jednak niespodziewanie jej syn gorączkuje. Od przybyłego do niej lekarza dowiaduje się, że niezbędne będą badania. Nie mając innego wyjścia, Ziemińska decyduje się wyjść z dzieckiem do przychodni. Niestety, jest rozpoznana przez jedną z kobiet, która nie pozwala jej odejść. Alan, który telefonicznie dowiaduje się o całej sytuacji, jest już w drodze.

Odcinek 3703. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3703. "Na Wspólnej" pani detektyw, którą wynajął Alan w celu namierzenia Oli, wskazuje mu Czerskiego, jako osobę mającą coś wspólnego z zaginioną dziewczyną. Mężczyzna, który wyraźnie ma coraz większe problemy ze sobą, przybywa do miejsca, gdzie myśli, że ukrywa się Ziemińska. Alan terroryzuje Anetę, którą zastał po wyjściu Czerskiego.

SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W PRZYSZŁYM TYGODNIU W "NA WSPÓLNEJ"

Odcinek 3704. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3704. "Na Wspólnej" policja wezwie do siebie Martę, w celu przekazania jej najnowszych ustaleń śledczych. Hofferówna dowie się, że za jej prześladowaniem stoi ktoś z najbliższego otoczenia z pracy. W związku z powyższym krąg podejrzanych znacznie się zawęża i tylko kwestią czasu jest, to kiedy dziennikarka pozna tożsamość stalkera. Tomek w dalszym ciągu szantażuje Romę. Domaga się własnego programu w zamian za nieujawnianie prawdy Marcie.

Odcinek 3705. "Na Wspólnej" - streszczenie

W odcinku 3705. "Na Wspólnej" sytuacja w telewizji, w której pracuje Marta, staje się coraz bardziej nerwowa. Roma jest jednocześnie wściekła i zdezorientowana, bo czuje, że traci nad wszystkim kontrolę. Hofferówna wie jedno. Po wyjaśnieniu sprawy chce spojrzeć swojemu prześladowcy w twarz.

Odcinki "Na Wspólnej" obejrzysz od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości