"Na Wspólnej". Czy Oli uda się wreszcie uwolnić od Alana?

"Na Wspólnej". Czy Oli uda się wreszcie uwolnić od Alana?
"Na Wspólnej". Czy Oli uda się wreszcie uwolnić od Alana?
Źródło: TVN
Fani serialu "Na Wspólnej" z niepokojem śledzą losy Oli Zimińskiej, uwikłanej w opresyjny związek z Alanem Novakiem. Czy młodej mamie uda się zakończyć relację z prześladowcą? Sprawdźcie, co ostatnio dzieje w życiu bohaterki.

Ola Zimińska (Marta Wierzbicka), która po dłuższej przerwie powróciła do wątku fabularnego serialu TVN – "Na Wspólnej", zawsze cieszyła się dużą sympatią widzów. Jak wygląda obecnie jej sytuacja? 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Ewa Gawryluk o swojej roli w "Na Wspólnej"

Marta Wierzbicka w roli Oli z serialu "Na Wspólnej"

Marta Wierzbicka dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej" w 2005 roku, wcielając się w postać sympatycznej nastolatki Oli Zimińskiej. Początkowo widzowie mogli śledzić losy jej miłości do Daniela (Michał Tomala). Później bunt i miłosne perturbacje z szefem Mariuszem Czerskim. Bohaterka na kilka lat zniknęła z obsady serialu. Obecnie jednak powróciła do "Na Wspólnej", dając tym samym sporo emocji.

Wątek nieobecności został wyjaśniony długim pobytem poza Polską. Dziewczyna przeprowadziła się do Londynu. Teraz wróciła do kraju, jednak nie sama…

Alan Novak – czarny charakter u boku Oli

Ola po dłuższej przerwie zawitała na ulicę Wspólną, a razem z nią pojawił się jej nowy ukochany – Alan Novak (Jakub Wiszniewski). To zamożny i niezwykle pewny siebie adwokat. Jest Polakiem urodzonym w Anglii. Szybko dał odczuć rodzinie Zimińskich, że czuje się kimś lepszym od nich. Przyszły zięć nie przypadł do gustu rodzicom dziewczyny, która jak się okazało, była z nim w ciąży.

Mężczyzna okazał się zaborczy – nie zaakceptował przyjaźni Oli z Danielem. Nie podobał mu się również pomysł, aby partnerka została z rodzicami do czasu rozwiązania. To on od początku dyktował wszystkie warunki, czego zakochana Ola nie dostrzegała. W końcu jednak zaczęła rozumieć, z kim tak naprawdę ma do czynienia i razem ze swoim niedawno narodzonym dzieckiem, zdecydowała się uciec od Novaka.

Alan Novak to czarny charakter u boku Oli
Alan Novak to czarny charakter u boku Oli
Źródło: TVN

"Na Wspólnej" – co się dzieje obecnie u Oli i Alana? 

Ola postanowiła postawić się Alanowi, który przez lata dręczył ją psychicznie. Podjęła decyzję, że od niego odejdzie, odbierze mu prawa do opieki nad dzieckiem i na stałe zamieszka w Polsce. Dziewczyna znalazła pomoc u swojego byłego kochanka – Czerskiego. Adwokat zgodził się reprezentować ją w sądzie. Zaczynają gromadzić dowody na przemoc psychiczną, którą Alan niejednokrotnie stosował wobec Oli. Czerski uważa, że maile i sms-y są wystarczającymi dowodami, aby zawnioskować o zakaz zbliżania.

Tymczasem Novak podjął walkę o odzyskanie synka. Rozwiesił w okolicy plakaty z wizerunkiem chłopca, oferując wysoką nagrodę pieniężną za pomoc w jego odnalezieniu. Decyduje się na zatrudnienie detektywa.

Ola z synkiem znajdują schronienie w domu Daniela, no jak się okazuje, nie jest do końca na rękę jego aktualnej partnerce – Nawrockiej. Wynajęta przez Novaka detektyw dostrzega w samochodzie Daniela dziecięcą zabawkę. Wspólnie ze swoim zleceniodawcą decydują się zrobić nalot na mieszkanie chłopaka. Chociaż Alan nie znajduje tam Oli i dziecka, to kobiecie wpada w oko dziecięca zabawka z samochodu.

W tym samym czasie Ola znajduje kolejne schronienie u Ostrowskich. Niestety synek dziewczyny zaczyna chorować i gorączkuje. Lekarz zleca wykonanie dziecku badań diagnostycznych, co wiąże się z wizytą w przychodni. W ten sposób jakaś obca kobieta rozpoznaje Olę ze zdjęcia na plakacie i dzwoni do Novaka. Mężczyzna natychmiast rusza pod wskazany adres…

Jeśli chcecie wiedzieć, jak dalej potoczą się dalsze losy bohaterów, oglądajcie serial "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 na antenie TVN i na platformie player.pl.

Czytaj też:

Autor: Monika Rybczyńska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości